Widok

Gdzie kupic mieszkanie pod wynajem?

Witam

Planuje kupic mieszkanie ok 50 metrów, 2 pokoje, w sumie na przyszłość jako mieszkanie dla Syna...ale to odległa melodia przyszłości.:)

Chodzi o to , że w sumie mam 2 lokalizacje do wyboru(spowodowane cenami mieszkan)
1) Gdynia Sokółka Zielenisz
2) Gdańsk Ujeścisko ( + okolice)

I tu pytanko , która lokalizacja wg Was jest lepsza pod kątem wynajmu osobie trzeciej tego mieszkania..

Pozdrawiam i czekam na opinie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie to Ujeścisko i okolice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też obstawiałabym Ujeścisko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie Ujescisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam, ze nie dokonca na temat ale akurat mam takie mieszkanie na Ujeścisku do sprzedania ;)

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-sprzedam/2-pok-z-tarasem-w-pelni-wyposazone-os-prywatna-ogl1864339.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
według mnie tez ujeścisko i okolice... na Oruni Górnej ciągle budują bloki
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3) Żadna - lepiej zainwestować pieniądze w rynek, który ma potencjał wzrostu i jakąś rozsądną przyszłość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dajesz ciezki wybor, trudno te lokalizacje porownac , ja tez obstawilbym ujescisko ale moze dlatego ze tam meiszkalem.
Mysle ze opinia ludzi z Gdyni bylaby wskazana.

Od zawsze wiadaomo ze najlepsze mieszkania na wynajem to stare komunistyczne bloki wzdluz lini skm zabianka-zaspa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

wymiana drzwi (9 odpowiedzi)

Będę potrzebowała wymienić drzwi do swojego mieszkania w bloku. Jakie drzwi polecacie? Chciałabym...

do góry