Widok
Ja kupuję świeże mięso online na http://www.kiszeczka.pl Wiem, że można pomyśleć, że jak to świeże mięso przez internet, ale to prawda. Dostaje zapakowane bardzo bezpiecznie, no i jest przez długi czas naprawdę świeże.
świeżutkie drobiowe- tylko w Miszewku, w ubojni u Szmytki...dosłownie jeszcze gdacze;P ceny do wytrzymania- porównywalne z Auchanem, można kupić każdą część kurczaka osobno- kiedyś widziałam nawet same kuperki;) karma dla psów też jest- mielone z kościami- dobre, świeże, ale dla mojego psa za tłuste....na zamówienie /telefoniczne/ mają też każdą część i ilość indyka i kaczki, kiedyś nawet trafiłam tam KOGUTA na rosół- taki speszyl ;)))
jak znaleźć? jechać nie za szybko w stronę Gdyni...ostry skręt w prawo- trzeba wypatrzyć...jak dojedziesz od stacji benzynowej w Tuchomiu- zawróć- to wcześniej było;)))
jak znaleźć? jechać nie za szybko w stronę Gdyni...ostry skręt w prawo- trzeba wypatrzyć...jak dojedziesz od stacji benzynowej w Tuchomiu- zawróć- to wcześniej było;)))
mięsny w centrum jest ok, mięso jest świeże, a czy dobre? na pewno sto razy lepsze niż w odido i max xavierze, odido to dramat, tam dowożą chyba tylko raz w tygodniu, ale nawet jak kupiłam wieprzowinę tego dnia, to nie chciała się ugotować, ciągle twarda, w max xavier kurczaki po prostu okropne, tłuste i ogromne; reszta średnia.
Także ja jeśli kupuję w Baninie, to tylko w mięsnym, ale pewnie można kupić jeszcze lepsze mięso poza Baninem.
A który mięsny w Żukowie jest dobry?
Także ja jeśli kupuję w Baninie, to tylko w mięsnym, ale pewnie można kupić jeszcze lepsze mięso poza Baninem.
A który mięsny w Żukowie jest dobry?