Widok

Gdzie można oddać zabawki i inne.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam czy wiecie może, gdzie mogłabym oddać zabawki,książki dla dzieci może też jakieś ubrania po moim synu .Wkrótce zabieram się za generalny porządek pokoju syna i będę miała takie rzeczy do oddania.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wstaw tu ogłoszenie na trojmiasto.pl w kategorii dla dzieci lub oddam za darmo i napisz co masz do oddania oraz gdzie i kiedy to można odebrać. Masz szansę, że rzeczy ktoś zabierze tego samego dnia. Ja nie raz tak robiłam i teraz też już mam częściowo przygotowaną taką paczkę do oddania po swoim dziecku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Matemblewie w domu samotnej matki przyjmuja tylko ubrania do 3 .r. z. Zabawek nie wezma dzwonilam tam jesienia.
Na olx dawalam ogloszenie ze oddam za darmo i znajduja sie chetni na niektore rzeczy.
We Wrzeszczu na Klonowej chyba jeszcze przyjmuja uzywane rzeczy. A ksiazki mozna oddac do biblioteki lub poszukac w internecie bo jest jakas fundacja co przyjezdza i zabiera ksiazki. Sama z niej korzystalam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie chce wystawiać na żadnym portalu ,sama oddawałam tak kiedyś masę rzeczy .Z tym ze umawianie z ludźmi jest koszmarne ,jedni dojechali inni zmieniali dni,godziny albo wcale się nie pojawili.Chce jak juz będę miała wszystko spakowane zawieźć sama właśnie tam gdzie są dzieci i mogły by skorzystać. Książki te są raczej dla maluchów piszczace ,obrazki bez treści do bibiloteki raczej nie nadają się.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem gdzie we Wrzeszczu dzięki ,na Kartuskiej w Gdańsku tez widziałam ze jest jakaś fundacja dla dzieci leza jakies zabawki tam .Dzięki za podpowiedź.No i ubrana to raczej mam na 4-5 latka .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wrzeszcz ul de guella
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No no w bok Grunwaldzkiej, wiem bo byłam tam kiedyś u lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja oddawałam ostatnio do Sklepu Charytatywnego Targ Możliwości ul. Z. Nałkowskiej 3/11 w Gdańsku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo chetnie przyjme rzeczy dla dzieci. Mozemy odebrac w w kazdy dzien po godzinie 17 stej. Moje dzieci uwielbiaja ksiazki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Juz oddane kuzynka postanowiła przygarnąć, książki jak pisałam były dla maluszków piszczące ,grajace ,tych z treścią nie pozbywam się bo u nas w domu książki grają główną a rolę. .Dziękuję wszystkim za wpisy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Np. do Caritasu działającego przy kościele Franciszkanów w Gdyni (Wzgórze Św. Maksymiliana).
Książeczki do bibliotek można oddawać lub do niektórych przedszkoli.
Lub do sklepów charytatywnych, np. z Głębokiej Szuflady.

Tu masz dobry artykuł o tym gdzie można przekazywać rzeczy: http://www.dzispomagam.pl/na-pomoc-wiosenne-porzadki/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam,
Ponawiam temat. Gdzie można oddać zabawki i ubranka dziecięce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem chetna? A jak rozmiarowo z ubrankami to wyglada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Centrum Interwencji Kryzysowej w Nowym Porcie? Można zadzwonić i zapytać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o mnie to ja już wszystko oddałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam z chęcią oddam różne zabawki po chłopcu i dziewczynce. Pluszaki kręgle piłeczki samochodziki i wiele innych. Jak się nikt nie zgłosi będę zmuszony wyrzucić zabawki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój nr tel. 792781321
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam akcję Pomaganie przez ubranie. Zamawiasz worki a później kuriera który odbiera od Ciebie rzeczy - i w ten sposób przekazujesz pieniążki na fundację charytatywną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja potszebuje ciuchuw damskich i dzieciecych dla noworodka dziewczynki i dla chlopca 6 letniego.za kaxdom pomoc dziękujemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczy można oddawać:
- Dom Samotnej Matki w Matemblewie - ale ostatnio mają dużo darczyńców więc jak ni tem to:
- Parafia Matemblewo - po prostu do kościoła w Matebmlewie, sama tam ostatnio oddawałam, mają kilka potrzebujących rodzin
- Caritas Gdańsk
i pewnie jeszcze kilka miejsc tylko trzeba poszukać :) można zadzwonić też do szpitala na oddział noworodkowy i się zapytać czy czegoś nie potrzebują może mają jakąś biedniejszą mamę

Jedna zasada jest ważna - wszędzie byle nie na śmietnik :)

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a w Gdyni gdzie można? Ktoś wie może?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najprościej to wrzuć w neta ogłoszenie, że oddasz za darmo ..... i wymień co masz, wstaw fotki. Bardzo skuteczne rozwiązanie. Wiele rzeczy tak oddałam. Ciuszki, zabawki i inne rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o zabawki takie 3+ gry ,klocki ,układanki itp to chętnie przyjmę dla dzieci w przedszkolu .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry