Widok

Gdzie można w trójmieście kupić płyty winylowe?

Hobby Temat dostępny też na forum:
Gdzie można w trójmieście kupić płyty winylowe?
Szukam w miarę tanich, w b. dobrym stanie.
Jestem początkującym zapaleńcem, więc byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.

PS: jeśli ktoś ma niepotrzebny gramofon, bardzo byłbym wdzięczny za odstąpienie za symboliczną sumę. Bardzo chętnie przyjmę, lub odkupię również płyty, głównie rock i blues, ale i nie tylko. I polskie i zagraniczne mile widziane.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na pewno muzyczna piwnica w Gdańsku na przymorzu, ale jak szukasz tanich to to raczej nie najlepszy adres. Niektóre ceny panowie mają kosmiczne, a miejsca tyle że jak się obrócisz to strącasz winyle z półek (dosłownie) więc nie przepadam. Ale mają strone internetową więc sobie zobacz. Salon Muzyczny Puls w Gemini ma trochę winyli. Takie w normalnym stanie po 29 zł, w lepszym po 50 zł i najtańsze po 10 zł. Jeżeli chodzi o wybór to mają to co najpopularniejsze. Na oko około 600 sztuk. Ja osobiście też posiadam winyle na sprzedaż, tanio bo po 10, 15 zł, ale nie są w bardzo dobrym stanie ;p tzn na pewno zależy które, ale bez rewelacji. Po prostu płyty, które komuś służyły. Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam, przeczytałem dopiero dzisiaj tą wiadomość. jeśli jest jeszcze aktualne, to mam do zaoferowania niedrogo zestaw płyt zagranicznych różnych wykonawców ( rock, soul, funk, gothic, etc.)
pozdrawiam
1adamgrabowski@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, mam duzo plyt winylowych dam fotki na email zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
proszę o fotki i ceny płyt pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.muzycznystrych.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest pewien lombard na starowiejskiej, nie pamiętam numeru, ale idąc od pl.Kaszubskiego znajduje się on po prawej stronie, białe drzwi. Do niedawna mieli mnóstwo winyli, częste dostawy a i ceny bardzo przystępne. Nie wiem jednak, czy dalej prowadzą sprzedaż tychże płyt. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdzie dokładnie jest ten sklepik na tej ulicy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam ok 200 sztuk winyli... różnych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej na jarmarku dominikańskim. Zawsze jest 5 lub 6 kupców, którzy sprzedają płyty winylowe w dobrych cenach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
w TRIVOLI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uważaj z kupowaniem przez internet. Ja zamówiłam zestaw pływ "w dobrym stanie" i igłę mi tylko te płyty popsuły...
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Media Markt zawsze był standzik z nowymi płytami, ceny były (o dziwo) mniej więcej takie jak na allegro.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja kupuje w muzycznej piwnicy, panowie maja dobre płyty, mega duża wiedze, cena płyt jest różna , dla stałych klientów sa rabaty. Polecam, oraz internet, oraz jarmark . Dodatkowo są też w Sopocie różne zloty itd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowy sklep winylfan.pl w gdansku oliwie na ziemowita
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też drożyzna - czy Ci ludzie sprzedający płyty żyją w świecie bez internetu? spójrzcie na ceny z discogs - nawet z przesyłką wychodzi taniej!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama prawda. ceny w tych sklepach to jakiś kosmos.

w niedziele raz w miesiącu w Desdemonie w Gdyni jest dużo ludzi sprzedających winyle. tam chociaż można się cenowo dogadać

może by się tak czasami skrzyknąć przy zamówieniach na discogs/gemm? zawsze to przesyłka taniej, a sprzedawcę jakiegoś zawsze się wybierze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
21 czerwca otwieramy filię warszawskiego sklepu Grubanuta.pl w Sopocie przy ul. Bohaterów Monte Cassino 21a (wejście przez bramę przy McDonald's). Staramy się trzymać ceny na naprawdę korzystnym poziomie, często dużo poniżej tych proponowanych przez Discogs. Zapraszamy serdecznie na imprezę otwarcia:
https://www.facebook.com/events/716845888354844/?fref=ts
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiatm. Ja mam na sprzedaż kilka płyt winylowych. Proszę o kontakt boss1989@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ,Ja posiadam dwa gramofony ,który jeden chętnie sprzedam ! Kontakt na e - maila infinity79@vp.pl Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma ktoś jeszcze jakiś gramofon na sprzedaż najlepiejj polski ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Przymorzu na przeciwko nowego osiedla Robyg, zauważyłam fajny mały sklep z vinylami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Nocleg w Gdańsku (40 odpowiedzi)

Witam :) Szukam noclegu w Gdańsku w dniach 17-19 maj. Czy ktoś może polecić hotel lub pensjonat...

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...

Szkolenia dla firm (38 odpowiedzi)

Witam serdecznie. Chciałbym zorganizować szkolenie dla moich pracowników. Zastanawiam się nad tym...

do góry