Widok

Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Czesc, swiezo sie wprowadziłam na Przymorze... gdzie mogę zamówić dobrą pizzę? Tyle tego jest a nie chce eksperymentować ;/ Z gory dzięki za odp ;*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety, w/g mnie naprawde dobra bedzie dosc daleko
w gdyni na ul. wielkopolskiej... a stamtad nie dowioza
kolejna, to juz dosc blisko, zaspa, ul. hynka - rimini - ale oni z kolei nie dowoza :)
tak na oko, z dowozacych pozostanie ci maxx (czy jak ona sie nazywa), krokodyl i tino

tyle ode mnie, moze ktos bedzie jednak mial lepsze propozycje niz moje

pozdrawiam
jurek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na wielkopolskiej to gdzie to jest dokładnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maxx pizza na Gdańskiej Zaspie

pizzeria PRL we Wrzeszczu na ul. Do Studzienki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzięki wielkie :* Dzisiaj przejeżdżałam obok jakiejs da grassa, dobre tam jest jedzenie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moim zdaniem kibel. Polecam Maxa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie polecam Da Grasso, jest to prawdopodobnie najlepsza pizza w tej części Trójmiasta. Jednak zalecane jest zamawianie na miejsc, bo od jakiegoś czasu, zwłaszcza wieczorami, mają zatrzęsienie zamówień z dostawą i robią pizzę na szybko, więc naturalnie jest mniej składników i ogólnie jakościowo jest gorsza.

Maxx Pizza jest przyzwoita, jednak dużo zależy od tego na kogo się danego dnia trafi. Na początku istnienia tej pizzerii była zdecydowanie najlepsza (no i ta wielkość...), ale od jakiegoś czasu pizza jest sucha i często ma bardzo mało składników - nie wiem jak jest w lokalu, może nadal dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
mi najbardziej pasuje w TULU na zaspie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też polecam PRL we Wrzeszczu :)

na Przymorzu jeśli chcesz dobrze zjeść - wybierz się do Grill House :) niestety od jakiegoś czasu nie mają dostaw na telefon :/ 2 dni temu rozmawiałam z właścicielem i być może znów będą dostawy - szuka odpowiedzialnego pracownika :)

w każdym razie Kebab pyszny :) jedyna feta jaką jem ;) Mega Hot-dog - można się wystraszyć na jego widok - taki wielki :)
jedzenie smaczne, świeże i duże porcje :) za całkiem rozsądną kasę :)

http://www.trojmiasto.pl/Grill-house-o24012.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
jeszcze całkiem niezłą pizzę można zjeść w Rogatej - za rynkiem na Przymorzu :)

mają b.dobre hamburgery - pyszne surówki :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja gorąco polecam "U Skrzypka".
Prócz pizzy, mają tez np absolutnie genialny kebab (zwłaszcza ten z dwoma rodzajami mięsa: mięso jest dobrze wysmażone, soczyste i porcja jest słuszna).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
a ja zraziłam się do Skrzypka - gdy w kebabie zamiast mięsa miałam ścinki niewiadomego pochodzenia, grube skóry - twarde jak zelówki, chrząstki itp...
pizzę też kiedyś mieli lepszą :P

natomiast moja kumpela z mężem byli w Skrzypku na Morenie - i dostali śmierdzące mięso (w zestawie obiadowym) - do tego stopnia, że chcieli wezwać sanepid :P


i dzięki temu odkryłam ich sąsiada - grill house :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jeszcze w ubiegłym roku polecałam Skrzypka na Jagiellońskiej,dzisiaj GŁOŚNE NIE. Nawet "pilnowani" nie potrafią przyrządzić czegoś co przypomina dobrą pizzę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
KFC na zaspie najsmaczniejsza tylko ceny masakryczne
Pizzeria PRL dobre ciasto i dodatki prawie jak domowa polecam
Pizza TUL - uczciwy średniak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobrą Pizzę można zjeść na ul,Gospody 35 Zabianka Pizzernia Venesa,można zamówić dostawę do domu,.....jest smaczna,polecam ,często korzystam z ich usług......Smascznego.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak Venesa jest super jadełko i dużo ,miła obsługa uwielbiam tamobiadkiniedzielne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest nowa pizzeria przy Hynka, w nazwie Bazylia i ... coś tam. Pyyycha ciasto. Szkoda, że nie dowożą na Morenę :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam 33, może ceny mają dosyć wysokie, ale pizza bardzo smaczna i co nawjważniejsze nie ma się po niej żadnych rewolucji żołądkowcyh. Kiedyś chodziłam do Da Grasso, ale ostatnio się jakość pogorszyła, ciasto niedopiczone, chociaż dają przyzwoitą ilość składników.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam pizze u Skrzypka, lub da grasso
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Skrzypek od paru lat robi jedzenie wręcz obrzydliwe......
Myślę, że jak najbardziej warto wybrać się do pizzeri Federico na końcu falowca od strony morza. Przystępne ceny i naprawde dobra pizza i spoko obsługa :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Na Przymorzu wszystkie pizzerie sa słabe. Najlepiej zrobić samemu. Pizerrie oszukują dają stare produkty nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeśli chodzi o Przymorze - zamawiamy tylko z Dragon Pizza :] (zwykle tą największą, to jeszcze Mąż zabiera następnego dnia do pracy ;))
no i koniecznie z sosem czosnkowym :] nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń do pizzy :] raz próbowaliśmy dania obiadowe - też smaczne :]

jedynie raz sos mi nie smakował - jakiś taki czerwony i bardzo wodnisty (nie wiem jaki, dostałam "z automatu", bo zapomniałam dopisać, że chcę czosnkowy)

zamawiamy przez pizzaportal.pl :]
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam pizzerie rogata i verona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dragon Pizza jest najlepsza! Żałuję że po przeprowadzce już nie dowożą w moje okolice...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja lubię pizze z DiGusto

Centrum Horyzont
ul. Obr. Wybrzeża 23/U6
Gdańsk Przymorze
"Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności." - J. Osborne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli chodzi o Gdańsk to ja poleciłabym Ci http://www.entuzjascipizzy.pl/ Bardzo dobra pizza, kruche ciasto, dużo możliwości wyboru dodatków no i ceny jak na Trójmiasto są naprawdę w porządku. My z rodziną korzystamy z Entuzjastów Pizzy bardzo często i sobie chwalę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dominos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
POLECAM MONTE CARLO PIZZA I WINO Gdańsk ul. Lubowidzka 41, to jest na Szadółkach, maja super pizzę na cienkim cięście z pieca z pasta truflową - ta jest zarabista! Ale inne też sa pyszne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na http://pizzaportal.pl wpisujesz swój adres i pokazuje Ci najbliższe restauracje z opcją dowozu, w dodatku można tam wystawiać oceny i dzięki temu wybierać najlepsze pizzerie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, teraz można wszystko załatawić przez internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, w dzisiejszych czasach bardzo przydatna jest możliwość złożenia zamówienia online na ulubioną pizze. Wielu ludzi próbuje swoich sił by stworzyć idealną pizze w domowych warunkach jednak nie jest to możliwe. Wszystko za sprawą braku wiedzy co do przygotowania samego ciasta oraz nieodpowiedniego pieca. Cały proces pieczenia musi odbywać się w prawie 2x wyższej temperaturze niż ta jaką osiągniemy w typowych kuchenkach. Co do samych pizzerni to bardzo dobrymi opiniami cieszy się pizza gdynia - https://ideolo-pizza.pl/ oferowana w kilku lokalizacjach. Dbałość o wysokiej jakości składniki, przy zachowaniu przystępnej ceny jest cenione przez klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

do góry