Widok

Gdzie na kajaki?

Witam wszystkich :) ktos wie czy w okolicy banina mozna wybrac sie na kajaki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam wybrać się do Czarnej Wody, w ubiegłym roku byłem tam dwa razy i jest naprawdę super
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja polecam Swornegacie rzeką Brdą ok 80km od Banina . Spokojna woda, końcówka przez jezioro i można zjeść pyszny obiad po spływie. Płynąc spokojnie zajęło nam to ok 3 godzin z przerwą na piknik. Polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani pytao okolicę a nie 60 km czy 100 od Gdańska;) Ale fakt faktem, że oba wymienione są świetne:)
Tak naprawdę cieżko. W Gdańsku klub Żabi Kruk, ewnetualnie poszukaj coś w Żukowie lub Kartuzach jako spływ Radunią lub dopływami Radunii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

spływ Radunią początek w Ostrzycach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli tylko tak z godzinke po jeziorze, to Łapino, osrodek Venus czy Neptun, nie pamietam dokladnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomogliście mi :) Napewno coś wybiorę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaszubskie kajaki.
Spływ np. Radunia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedaleko jest również rzeka Krutynia uważana za jedną z najciekawszych i najpiękniejszych w Europie. Szlak tej rzeki i opisy tras są dostępne na stronie http://krutynia-kajaki.pl i jest tam również blog, na którym dowiesz się co warto wziąć ze sobą na kajaki. Są to wbrew pozorom bardzo przydatne informacje o których zapominają początkujący kajakarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krutynia jest na mazurach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybraliśmy się z przyjaciółmi http://www.jerzmanki.pl/jak-dobrze-wynajac-kajaki/ przygoda niesamowita.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zdaje się że w Tuchomiu obok zajazdu Oleńka można wypożyczyć kajaki i rowery wodne.
Ale to tylko do popływania po jeziorze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po grubszej ulewie do Wrzeszcza lub na Orunię
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Super sprawa taki wypad na kajaki. Mam już kilka takich na koncie, zawsze ze znajomymi wyjeżdżam. Co do miejsc to takich nie brakuje. To co w takim spływie kajakowym jest najważniejsze to zdecydowanie bezpieczeństwo. Przezornym trzeba być. Tego rodzaju bojki ratownicze https://gokajak.com/bojki-102 powinny obowiązkowo znaleźć się na wyposażeniu. Pamiętajcie o tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry