Widok

Gdzie naprawię laptopa w Gdańsku?

Szukam dobrego serwisu na terenie Gdańska gdzie naprawią mi laptopa po upadku. W serwisie w którym byłem wyceniono to na ogromną kwotę ale oni mają złe opinie ogólnie także proszę dajcie jakieś namiary na serwis godny polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź sobie http://enter-serwis.com/ Jest to mój ulubiony serwis w gdańsku z powodu bardzo profesjonalnej obsługi i dobrego kontaktu z klientem. Jeszcze nie usłyszałem tam nie a do tego widać, że bardziej zależy im na pomocy klientowi niż na kasie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakie są objawy?
Jeśli matryca jest cała i nie masz już gwarancji producenta, to rozkręć go i spróbuj delikatnie docisnąć elementy - mogło coś wyskoczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co się z nim stało ?
Jakie są objawy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja jak mam problem z laptopem to od razu uderzam do Dr Laptop. Przede wszystkim już na wstępie powiedzą Ci co i jak i określą czas i cenę naprawy. U mnie wymiana matrycy trwała około 3-4 dni i cenowo też wyszło ok. Generalnie serwis godny polecenia - uczciwi i rzetelni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo polecam ten serwis: https://www.serwisatium.pl/ robią wszystko szybko i uczciwie. No i co dla mnie najważniejsze, możesz wysłać im sprzęt kurierem na ich koszt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem problem z matrycą w ThinkPad E590 - klawisze po zamknięciu rysowały matyrcę. Wymieniałem ją kilkukrotnie bo to co oferują w zamiennikach to straszna tandeta(wyblakłe kolory, przejaśnienia) . Serwisy na miejscu pomimo kontaktu F2F rozkładały łapy. Znalazłem temat na elektrodzie i wypowiadali się serwisanci z https://elkomp.com.pl/ - podesłałem zdalnie, zweryfikowali i znaleźli odpowiednik oryginalnej matrycy + dodatkowo zabezpieczyli ją powłoką dzięki której klawisze mi się już nie odbijają. Lapek wysłany zdalnie kurierem - wrócił na koszt serwisu - polecam. Na miejscu nie znaczy lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hobby

Jak bezpiecznie inwestować na forex? (25 odpowiedzi)

Witajcie. Chętnie wymienię się doświadczeniami, a bardziej usłyszę Wasze porady, bo sam zamierza...

System CRM w firmie (48 odpowiedzi)

Czy w swojej firmie macie jakieś systemy, które wspierają waszą działalność? Coś, co zapewnia w...

Scrabble w Gdańsku - gdzie? (6 odpowiedzi)

Czy można pograć gdzieś "na żywo" w scrabble w Gdańsku? W necie nie znalazłam info o...

do góry