Widok

Gdzie oddać książki

Witajcie,
Mam w domu na zbyciu trochę książek. Taka babska literatura (Szwaja, Grochola, Sowa itp). W sumie jest ich 22, z serii Literatura na obcasach, zakupionej hen wieki temu. Z racji braku miejsca, chciałabym je oddać do jakiejś biblioteki, fundacji czy innego miejsca, w którym przyniosą trochę radości, umilą komuś czas. Znacie takie miejsca? Bo ja zupełnie nie mam pomysłu :( Książki choć stare są w bardzo dobrym stanie.

Ktoś? Coś?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio zaniosłam kilka książek do biblioteki publicznej koło rynku :) na Przymorzu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są czasem urządzane akcje, podczas których można oddać książki np. do szpitali. Trzeba tylko uważnie śledzić, co się dzieje w okolicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do domu samotnej matki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też bym zaniosła do pobliskiej biblioteki. Oni też mogą zadzwonić do innych filii i zapytać czy nie potrzebują, bo z tego co wiem to wybierają sobie konkretne książki. W Oliwie są organizowane targi książki i możesz zarezerwować tam miejsce albo zapytać w kościele. kośiól czesto jest w kontakcie z samotnymi matkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hobby

Jak wydać własną książke (4 odpowiedzi)

Jestem w trakcie pisania, w zasadzie aktualnie już na ukończeniu. Czy macie jakieś porady jak...

Gdzie dostane sznurek do makram? (3 odpowiedzi)

Zależy mi na sklepie w Gdansku z rozsądnym i cenami

Białe tango (240 odpowiedzi)

Pan mi nie odmówi Panie Redziński (?) Ćwiczenie czyni mistrza. http://youtu.be/c3_NntYhzV4

do góry