Widok

Gdzie szukać pracy?

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich dziedzinach mogę szukać pracy w tym wieku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ulotki, infolinie, wykładanie towaru, sklepy na weekend, hostessa/promotor,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A także aktywna sprzedaż różnych produktów w tzw., 'wyspach' - samodzielnych stoiskach w CH, praca w branży drogeryjnej (Amway, Oriflame, AVON, FM Group itp.) i innych typu Eco-Vital.Sp.z.o.o. (drogie garnki z RFN). Jeżeli jesteś ładna (nie musisz wyglądać koniecznie jak Barbie czy Angelina Jolie) to radziłbym Ci spróbować jako początkująca modelka, ewentualnie hostessa luksusowych produktów. Fajna też jest praca w marketingu (wymaga myślenia...) i ogólnie branży media / reklama (ciekawi, nietuzinkowi ludzie = fajna atmosfera i częste 'burze mózgów') oraz podczas organizacji sesji fotograficznych. Pójdź też na jakiś casting do np. reklamy (niekoniecznie od razu w TV) - wiele moich koleżanek z czasów LO się na to decydowało i było zadowolonych, choć niełatwo się dostać. Jeśli reklama lub foto-modeling Tobie nie pasuje - to pozostaje praca w gastronomii jako kelnerka, barmanka, ewentualnie szatniarka klubu nocnego; recepcjonistka w hotelu, pensjonacie, pomoc kuchenna, pracownik fast-foodu (Mac, KFC, Burger King - praca ciężka, ale nieraz fajni ludzie, więc da się wytrzymać). Co do ulotek i funkcji promotora - jak dla mnie praca mało ciekawa, nie wnosząca nic do CV, czyli niczego nowego się nie uczysz, a masz tylko duży stres (ciągłe kontrole koordynatorów) i niepewność wypłaty. Pozostaje też sprzątanie, ale to ciężka i niedoceniana praca z reguły kiepsko płatna. PRZESTRZEGAM jedynie PRZED PRACĄ NA tzw. videoczatach lub 'KAMERKACH", najczęściej w tytule ogłoszenia Pracownik biurowy lub Praca zdalna co ma zwiększyć ilość odsłon. Praca na 'kamerkach' to sprzedawanie swoich wdzięków obcym (czasem zagranicznym) - napalonym seksmaniakom, którym pokazanie części ciała (np. biustu) nie wystarczy. Oni potrzebują mocniejszych wrażeń typu seks publiczny lub zabawa wibratorem i onanizowanie się...
Jak widać ofert jest mnóstwo, ale najpierw zadaj sobie pytanie: w cym jestem dobra / najlepsza i tam składaj papiery / dzwoń.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

mcdonald

albo kfc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja mam 27 lat i nie ma dla mnie pracy :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy czego szukasz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, jak szukasz jakiejś ciekawej pracy, to polecam Ci sprawdzić https://hostessy-agencja.pl/praca/. Pracowałam tam jakiś czas i było naprawdę fajnie, dobra szkoła życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

do góry