Odpowiadasz na:

W i-100 gram cena 27,90 zł za kilogram nie jest wysoka, za typową porcję "barową" płacę w przybliżeniu to samo co w barach mlecznych, a mogę sobie sam wybrać zestaw i dobrać jego proporcje. A co... rozwiń

W i-100 gram cena 27,90 zł za kilogram nie jest wysoka, za typową porcję "barową" płacę w przybliżeniu to samo co w barach mlecznych, a mogę sobie sam wybrać zestaw i dobrać jego proporcje. A co najważniejsze jakość jedzenia jest dobra.
Tego samego nie da się napisać o barze z jedzeniem na wagę w Galerii Przymorze. Jedzenie w Kuchnia Marche jest paskudne i bardzo drogie, z tego co pamiętam niewiele brakuje do 40,- zł za kilogram.

zobacz wątek
8 lat temu
~kibic k

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry