Widok

Gdzie tankowac lpg

Po przeszukaniu googla, forum trojmieskiego nie znalałem nigdzie odpowiedzi na pytanie, gdzie warto w Trojmiescie tankowac gaz ? moze jakies sugestie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na gazie i tak silnik dostaje w pupe,wiec co za roznica gdzie tankujesz.gaz jest do zapalniczek!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 47
oj widze że kolego masz pojęcię o działaniu i budowanie silników spalinowych :)a pilot jest do telewizora :)
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4
korek wstydu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Wolisz jezdzic tramwajem bo paliwo za drogie co nie?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolego, slyszales gdzies miejska legende to powtarzasz, jezdzac SKM bo paliwo za drogie. 8 lat temu kupilem piecioletni samochod z silnikiem 2,5 V6 i od razu zagazowalem sekwencja BRC. Koszt instalacji zwrocil mi sie po dwoch latach(25 tys km/rok)! Do tego co roku na przegladzie potwierdzenie, ze silnik chodzi bezproblemowo. Przez 8 lat w silniku nie robilem nic.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeżdżę na gazie już od 15 lat i nic się z silnikiem nie dzieje a jak Ciebie serce boli ze inni jeżdzą za pół darmo to Twoja BROCHA
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Shell ma dobry gaz.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
zgadzam sie, zawsze to pewne źródło ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
czy dobry ? taki sam jak wszędzie , na pewno najdroższy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
w Auchan jest dobry i tani gaz .pzdr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12
Witam ja ostatnio tankuje lpg na lotosie na ul. Trakt św. Wojciecha najtaniej chyba w gda 2,47zł za litr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
potwierdzam lotos tanio i tankuje sie samemu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
chcesz im kłopotów narobić pisząc takie głupoty?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadza sie. od tego roku mozna lpg tankowac samemu. dokladnie jak na zachodzie. http://www.ekonomia24.pl/artykul/969505.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie można samemu. Nie weszło to jeszcze w życie. I wszędzie jest zakaz, nawet jeśli mają już pistolety nowej generacji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Lukoil z tego co się orientuję ma najtańszy gaz w 3city + stacje przy Auchan.
My tankujemy na Hutniczej przy makro 2,39 za litr
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
2,36 od wczoraj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadza sie w Lukoil najlepszy gaz i najtanszy na Hutniczej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Najtańszy gaz obecnie jest na Orlenie koło lotniska 2,35zł to po pierwsze.
Po drugie od wtorku można samemu już tankować gaz w Polsce.
Po trzecie paliwo do Shella jest dostarczane z polskich koncerz naftowych (do bazy dodaje się odpowiednią ilość "uszlachetniacza" - każdy koncert ma swoje), oprócz paliw V-power które są dostarczane z Niemiec.
Wracając do wątku ja osobiści tankuje na Orlenie gdyż, iż, ponieważ jest jak na razie najczystszym gazem w Polsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

jak to najczystszym? a inne?

coś więcej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszędzie jest ten sam LPG z gdańskiego gazoportu. Na każdej stacji. Nikt LPG nie będzie przywoził ani uszlachetniał bo się nie opłaca. Ludzie i znawcy od wszystkiego jak zwykle są najmądrzejsi....opamiętajcie się,proszę. Więcej nie napiszę bo żal Was czytać. Chociaż nie, może być jeszcze z Sokółki. Uszlachetniony LPG ALE CZYM ? Chyba dobrymi chęciami. Na chemii Was nie było? Toż to mieszanka propanu z butanem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja tankuję na statoilu na ul.warszawskiej - wczoraj cena była 2,53
oraz
na lotosie na Gdańskiej Zaspie przy szpitalu też jest ok gaz.
Muszę zapamiętać o lotosie na Trakcie św.Wojciecha bo widzę że cena jest atrakcyjna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od trzech lat jeżdżę na gazie w aucie z instalacją BRC i tankowałem na różnych stacjach nawet czechy czy słowacja i nie trafiłem ani razu żeby samochód jakoś gorzej lub lepiej jechał niż na benzynie. przewarznie tankuje na Optimie ale w okolicy trójmiasta niektóre stacje LPG gaz biorą spod Kaliningradu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się wszystko idzie z jednego kurka :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Lukoil przy Ikei jest gaz po 2,33 i to już dosyć długo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam. Tankowałem w tej cenie już tydzień temu. Reszta paliw też ma niższe ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy lotnisku jest najtaniej, aż dziwne :) Następnie Lukoil lub Auchon.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszędzie w 3mieści gaz dostarcza Lotos, więc nie ma zbytniej różnicy, gdzie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry gaz jest rzeczywiście na Shellu, to wiele osób też potwierdziło i dużo Taksówkarzy tam tankuje gaz, a oni dobrze wiedzą gdzie jest dobry. Lubię tankować na Shellu na ul. Morskiej w Gdyni, bo jest tam wieczorami taka ładna i sympatyczna blondynka kasjerką. Polecam miłą obsługę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tankowałem na Shellu na Hutniczej w Gdyni i nie było żadnej różnicy... gaz jak gaz, tylko 20 groszy na litrze droższy.

Za to dziwnie wysokie spalanie miałem na stacji prywatnej, też na Hutniczej w Gdyni, naprzeciwko Makro, obok Neste. Nie wiem czy coś tam kombinowali z pompami, licznikami.. czy może czysty przypadek, ale zmieniłem stacje i spalanie wróciło do normy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

do góry