Widok

Gdzie ubezpieczyć mieszkanie

Szukam na szybko gdzie mogę ubezpieczyć mieszkanie. Tak od 100 do 200zl rocznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj se w Necie.
Każda sensowna agencja, po usłyszeniu, że chcesz "ubezpieczyć mieszkanie tak od 100 do 200 rocznie", wywali cię za drzwi, bo nikt normalny z przygłupami współpracować nie lubi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cena ubezpieczenia zależy od tego jaką wartość ma ubezpieczane mieszkanie i na jaką wartość będzie ubezpieczenie. Poza tym jakie elementy będą wchodziły do ubezpieczenia. Możesz ubezpieczyć za 100 zł, a równie dobrze 300 i 400 zł może być mało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z administracji mieszkaniowej nie mają jakiś umów podpisanych z ubezpieczycielami? U mnie tak jest, jak przejmowałam mieszkanie po mamie i trzeba było dopełnić formalności to jednocześnie załatwiało się ubezpieczenie doliczone do czynszu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Załatw to od razu z bankiem, będzie najszybciej. Ja tak zrobiłem kupując mieszkanie od http://www.liderhaus.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

Wynajem domu lub mieszkania Pytanie (3 odpowiedzi)

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację...

do góry