Widok

Gdzie ubezpieczyć mieszkanie

Szukam na szybko gdzie mogę ubezpieczyć mieszkanie. Tak od 100 do 200zl rocznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj se w Necie.
Każda sensowna agencja, po usłyszeniu, że chcesz "ubezpieczyć mieszkanie tak od 100 do 200 rocznie", wywali cię za drzwi, bo nikt normalny z przygłupami współpracować nie lubi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cena ubezpieczenia zależy od tego jaką wartość ma ubezpieczane mieszkanie i na jaką wartość będzie ubezpieczenie. Poza tym jakie elementy będą wchodziły do ubezpieczenia. Możesz ubezpieczyć za 100 zł, a równie dobrze 300 i 400 zł może być mało

A z administracji mieszkaniowej nie mają jakiś umów podpisanych z ubezpieczycielami? U mnie tak jest, jak przejmowałam mieszkanie po mamie i trzeba było dopełnić formalności to jednocześnie załatwiało się ubezpieczenie doliczone do czynszu.

Załatw to od razu z bankiem, będzie najszybciej. Ja tak zrobiłem kupując mieszkanie od http://www.liderhaus.com/

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gdzie zamieszkać? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Obecnie mieszkam jeszcze we Wrocławiu,ale w najbliższym czasie planuje...

Nie mam gdzie mieszkac... (21 odpowiedzi)

Witam Czy ktos moglby pomoc w sprawie mieszkania komunalnego? Nie mam gdzie mieszkac(wywalaja...

Bańka na rynku nieruchomości już jest ale szybko nie pęknie (16 odpowiedzi)

Ceny mieszkań odjechały ale wcale nie stanieją. Kreacja pieniądza przez banki będzie...

do góry