Widok

Gdzie umyć samochód ręcznie samemu

Witajcie ; )

Wiecie gdzie można umyć samochód ręcznie samemu nie chodzi mi o myjnie typu ze wrzucasz 5 zł i myjesz samochód chemią i nawet pot nie widać że był umyty. Chodzi mi bardziej, żeby wsiąść swoją gąbkę szampon do autka i wosk i zrobić to samemu . Znacie takie miejsca gdzie można wynająć tak na około 1 h vY coś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba tylko na swojej posesji.

Ja myję auto swoim APC bo dla mnie ta chemia z "myjni typu wrzucasz" to zabija lakier. Robię to niestety na "Janusza" bo mieszkam w bloku, jadę w noc na myjkę kiedy nikogo niema i myje swoją chemią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlasnie, to tylko recznie mozesz go wyszorowac tka jak chcesz, ale ja wlasnie korzystam z tych stacjonarnych i mi wystarcza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie wiem że muszę samemu ale czy zna ktoś takie miejsce ze bez obaw mogę to zrobić bo na tych samoobslygowych osoba pilnując tego miejsca może mnie pogonic lub nie wiadomo co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

możesz ręcznie na myjni bezdotykowej bo ja tak robie w przypadku jak samochód jest mocno usyfiony, robie to przeważnie w godzinach wieczornych żeby nie blokowac stanowiska i z tym problemu nigdy nie miałem, jest nawet adnotacja że takie mycie może się odbywac po godzinie 21.00
co do mycia na własnej posesji to nie możesz tego robić, woda nie może spływać do studzienek kanalizacyjnych i burzowych, musi być zbiornik któy będzie opróżniany przez specjalistyczną firmę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie znajduje się ta myjnia? ; )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

choćby na Chrobrego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam fajną piankę od K2, ładnie pachnie i super czysci samochod bit.l y/7897_K2BelaEF
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja myję auto pod blokiem .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

do góry