Widok

Gdzie w Gdyni najlepiej zamieszkać?

Dom i mieszkanie Rodzina i dziecko Witomino Temat dostępny też na forum:
Witam
Drogie Panie zwracam się do WAS z prośbą, otoz chciałabym Was sie poradzić gdzie najlepiej zamieszkac w Gdyni gdzie bedzie troche zielono, nie zagłosno, jakis plac zabaw ,niedaleko przedszkole sklepy najlepiej nie daleko skm.
Przeprowadzam sie z daleka i zupełnie nie wiem bo nie znam Gdyni.
Moja córka od wrzesnia do przedszkola jeżeli się orientujecie to proszę mi napisac czy nabór u Was tez jest od marca?

Mąż bedzie doezdzał do pracy do Sopotu czasami równiez pewnie nocą więc interesuje mnie miejsc zamieszkania aby było dobrze skomunikowane.
dziękuję za Waszą pomoc.
Monika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam Redlowo blisko i do Sopotu i do centrum niedaleko las i plaża przedszkole i szkoły także
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja Polecam Okolice Chwaszczyna dokładnie Tuchom 2 km od ronda w Chwaszczynie .
Budują domki 4 lokalowe czyli na jednej działce 4 rodziny. Fajne kameralne osiedla i do tego kazda rodzina ma swój ogródek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 33
Mi się podobają Karwiny/Wielki Kack - las blisko, skmki nie ma ale jest pkmka, dwa przedszkola, 3 szkoły podstawowe.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
mogles doradzic Rumie albo od razu Katowice
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdynia Orlowo
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
W Orłowie słabo ze sklepami. Poza drogą Alma w Klifie zostają tylko małe budki ze słabym zaopatrzeniem i niezła przebitką w czasie sezonu. Poza tym ceny mieszkań w Orłowie są wyjątkowo wysokie. Nie wiem jak wynajem tylko ...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Orlowo i Redlowo super,ale ceny mieszkan...moze Chylonia? mieszkania jedne z tanszych w Gdyni, blokowisko,ale mieszka tam mnostwo mlodych z dziecmi, wiec na pewno jakis plac zabaw sie znajdzie i troche lasu tez tam jest. Chylonia ma tez swoj przystanek skm. Fajne są tez Karwiny, niedrogie mieszkania tylko nie ma skm, z Sopotu jest chyba jeden autobus
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6
Po tym co pisali o blokach kilka dni temu na wszystkich portalach to kupno takiego mieszkania może się okazać przysłowiowym wrzuceniem portfela do studni. To jest inwestycja na -30% na start minimum.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Napisz jakie macie oczekiwania co do samego mieszkania i mozliwosci finansowe. Latwiej bedzie.
Ja uwazam, ze mieszkajac nad morzem, fajnie jest rzeczywiscie nad nim mieszkac. Dlatego polecam pas nadmorski. Tutaj nigdy nie stracisz kasy wydanej na mieszkanie, bo latwiej znalezc chetnych. Do Sopotu dojazd stosunkowo szybki: autobusy S i 21, oraz SKM ze Srodmiescia, Wzgorza, Redlowa i Orlowa. To najlepsze, aczkolwiek najdrozsze dzielnice w Gdyni.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kiedys mieszkalem blisko morza (15 min piechota) ale jakos tak mi się znudziło, tam strasznie wieje a z morza się rzadko korzysta. Teraz mieszkam na górze i jest mi tam lepiej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja kiedys mieszkalam na gorze: Dabrowa, Karwiny i Fikakowo i nad samym morzem odetchnelam prawdziwym, morskim powietrzem. Fakt, ze ja mieszkam 5 minut spacerkiem od plazy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
witam
to M być mieszkanie na wynajem. bedIemy wynajmować wynajmować granicach 1500do mac 2200 już z opłatami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Gdyni często jest problem z dostaniem się do przedszkola, więc może sprawdź gdzie jest szansa aby dostać miejsce w przedszkolu. Z kolei w Sopocie zawsze są miejsca dla wszystkich dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
własnie zastanawiam się nad Sopotem szukam mieszkania okolice brodwino.
Blisko do przedszkola rozmiawiałam z Panią dyrektor przedskola warunkiem do przyjęcia jest aby najpierw mieszkać w danym miejscu.
Cięzko jest z mieszkaniem w Sopocie jeśli mowa o brodwinie kamienny potok.
Miałam jechac z mezem jutro ogladac mieszkanie ale 90% ze Państwo przed nami wezmą je na pewno.
Więc jestemy w punkcie wyjscia. :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja bym się cieszyła że brodwino nie dało rady :0
Dla mnie do słaba część sopotu. Szukała bym na Wzgórzu,..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kupowałaś mieszkanie bo córka ma blisko do przedszkola ? Potem się przeprowadzicie bo będzie miała podstawówkę. A co dalej ?

Chyba wam córa w głowie coś przeorała albo od początku jakieś problemy z psychiką i organizowaniem życia :)

Rzadko kiedy tak kończę, ale teraz pozwolę sobie...

Ale jajajajajja :)

A przepraszam, jesteście Słoikami, nie stąd to przepraszam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 25
Ona chce wynajac mieszkanie półmózgu...najpierw czytaj potem ewentualnie sie wypowiadaj
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale chamstwo:(a tak dobrze o ludziach z Gdyni myślimy np. w Krakowie :((Masakra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam Redłowo, jest przedszkole i podstawówka. Okolica bardzo ładna, dużo zieleni, więc można się z małą wybrać na spacer. Do Sopotu jest nie najgorszy dojazd, jest SKM. Wydaje mi się, że to może być właśnie takie miejsce, jakiego szukasz.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdynia Dąbrowa :)

Pięknie, spokojne, dużo lasów a zarazem bardzo dobrze skomunikowane z całym trójmiastem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Tam się notorycznie tworzą korki przy wyjeździe na chwaszczynską przy Tesco. Póki nie będzie z Dąbrowy zjazdu na obwodnicę to nie polecam.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej udało mi się wynająć mieszkanie na brodwinie jestem zadowolona dzięki za rady
jestem już na miejscu jestem zadowolona w 100%
pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wydaje mi się, że może Ci się spodobać Gdynia Witomino, a jeśli szukasz nowego mieszkania w Gdyni to osiedle Słoneczna Zatoka. Ładna okolica, z najwyższych pięter widok na morze, wokół zielono, rozwinięta infrastruktura...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

W kaczych bukach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry