Widok

Gdzie w Gdyni znajde kanał?

Witam.Prosze o info.czy w Gdyni jest dostepnosc kanalu za darmo.Przez ostatnie kilka lat mieszkalem w Lublinie.I tam moglem kozystac z kilku kanalow .Poprostu byly ogolno dostępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia to przez ostatnie lata jeden wielki kanał, więc nie ma problemu.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

idziesz na estakadę w stronę obłuża odwracasz głowę w prawo i masz kanał....portowy
nie ma za co
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jak się kończy obwodnica w Chyloni, jadąc NA WPROST, w poprzek Morskiej masz stację autogazu i parking strzeżony. Jest tam (a przynajmniej był, bo nie jestem na bieżąco) najazd ogólnie dostępny. Odpala się symboliczną działkę cieciowi z parkingu, żeby wpuścił.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gdynia to nie Lublin. W tym antysamochodowym mieście nawet miejsca parkingowego nie znajdziesz, nie mówiąc już o kanale. Władze miasta cierpią na patologiczną autofobię. Wszystko co nie jest rowerem i posiada silnik jest źle postrzegane i tępione na kazdym kroku. Takiego cyrku jak tu nigdzie nie widziałem! Jezdnie się zwęża, a nawierzchni nie remontuje. Monterzy słupków U12C nie wyrabiają się z robotą. Zasłupkowują każdą wolną przestrzeń.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak widzisz kanału nie znajdziesz ale głupków nie trzeba szukać sami się zgłaszają
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

Niestety to prawda, dokładnie tak jak pan napisał !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są kanały na ul.Chwarznieńskiej wzdłuż garaży koło myjni po prawej stronie(jak jedziesz w stronę Witomina) koło domu dla bezdomnych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cała Gdynia to kanał za obecnych rządów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest teren prywatny wjazd tam rowna sie mandat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

do góry