Widok

Gdzie wynajem busa ?

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka dni, macie coś sprawdzonego w przystępnej cenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Celowała bym w jakąś dużą korporację typu Avis, Europecar, Sixt, Herz, itp mają w ofercie również busy 9 osobowe. Kiedyś moi znajomi wynajmowali na lotnisku w Gdańsku a oddawali w Krakowie, wszystko sprawnie i wygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można też pomyśleć o podróży pociągiem do Krakowa i poszukać oferty na wynajem busa z dworca do Zakopanego. Czas przejazdu pendolino z Gdańska do Krakowa to ok 5,5 godziny potem przesiadka i za 2 godziny jesteśmy w Zakopanem, na miejscu wszędzie można podjechać lokalnym transportem. Natomiast jeśli wypożyczalnia busów to raczej brał bym w dużej firmie z oddziałami w większych miastach.
Bezpieczny przewóz osób Royal Bus wynajem busów Kraków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo polecam firmę PKS Brzeg ! Najlepsza oferta. Warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ich polecam https://www.pks-brzeg.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

do góry