Widok

Gdzie znaleźć bezpłatne audiobooki

Jeśli jesteś fanem audiobooków https://horbuchkostenlos.de/, ale nie chcesz w nie inwestować, powinieneś dowiedzieć się, gdzie znaleźć darmowe audiobooki. Istnieje wiele bibliotek oferujących książki audio do pobrania, więc możesz po prostu oglądać książki audio, które chcesz i słuchać w swoim własnym czasie. Musisz jednak zwrócić książki. Pamiętaj więc, że korzystasz z bezpłatnych książek audio z biblioteki. Darmowe książki audio można znaleźć na wielu stronach internetowych, w tym w Audible.

Możesz pobrać bezpłatne audiobooki z archiwum internetowego, wpisując słowa kluczowe związane z książką. Możesz także przeglądać różne kategorie, takie jak fikcja, literatura faktu i inne. Możesz także subskrybować nowe wydania jako podcasty. Możesz też posłuchać poszczególnych rozdziałów, ale nie całej książki. Należy pamiętać, że tych bezpłatnych audiobooków nie można pobrać na komputer. Aby pobrać książki audio, musisz mieć kartę biblioteczną.

Inne źródła bezpłatnych książek audio to podcasty i książki audio. Audiobooki w Podcastle są przesyłane przez użytkowników i publikowane co tydzień na stronie. Większość historii na stronie jest krótka, ma od dwóch do sześciu tysięcy słów i została opowiedziana przez samych autorów. Pobieranie audiobooka można wykonać na wszystkich głównych platformach i można go słuchać tyle razy, ile chcesz. Jeśli interesują Cię historie science fiction, powinieneś odwiedzić stronę z audiobookami należącymi do domeny publicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na empik go masz "premium free" i jest dostępnych sporo audiobooków, choć to głównie lektury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Istnieje kilka audiobooków dostępnych w empikach i premium free, choć są to głównie lektury. https://basketball-stars.co/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Bieżnie Gdańsk/Sopot - gdzie? (7 odpowiedzi)

Witam Chciałbym na wiosnę rozpocząć bieganie (na bieżni). Nie wiem tylko, gdzie w Gdańsku i...

Siłownia bez umów (15 odpowiedzi)

Czy istnieje w Gdańsku w pobliżu wrzeszcza siłownia bez zobowiązań i umów. Praktycznie każda...

Ćwiczenia w domu zamiast siłowni (46 odpowiedzi)

Witam mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię. Mieszkam na wsi....

do góry