Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia wątek zamknięty Najlepsze lody czekoladowe świata (a jadałem lody we Włoszech, Hiszpanii, UK,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 czerwca 2020

Maria - opinia wątek zamknięty Lody bardzo smaczne....ale.... Chodzimy bardzo często z dziećmi.. dzisiaj też...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Pycha! wątek zamknięty Polecam. Najlepsze lody jakie jadłam. A kolejki mówią same za siebie.
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

ad - opinia wątek zamknięty warto przyjeżdzać z drugiego końca Gdańska
~ad
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

osowiak - opinia wątek zamknięty Robi się coraz drożej , niestety...
~osowiak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Jestem pod wrażeniem wątek zamknięty Super lody na Osowej. Trochę moglby być mniej słodkie, ale mi smakowały
~ZK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

Najlepsze lody w Trójmieście! wątek zamknięty Nawet we Włoszech nie udało mi się zjeść lepszych ;)
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

polecam wątek zamknięty Najlepsze lody w Trójmieście. Jogurt grecki wymiata.
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

Damian - opinia wątek zamknięty Najlepsze, craftowe lody w Trójmieście. Świetny klimat, dobre ceny,...
~Damian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Gelatoman - opinia wątek zamknięty Lody bardzo smaczne. Ciekawe i oryginalne smaki - rabarbar z hibiskusem...
~Gelatoman
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Skąd te pozytywne opinie? wątek zamknięty Pojechałem spróbować słynne już (polecane przez wielu) lody. Kolejka mnie nie...
~Zawiedziony
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2018

nie ma drugich takich w Trójmieście wątek zamknięty Dla mnie i dla mojej rodziny, nie ma drugich takich w Trójmieście. (...)...
~Kobieta l.48
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Lody dobre ale ekstremalnie drogie wątek zamknięty Lody sa bardzo smaczne ale ekstremalnie drogie. Obsluga powolna i bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

Pyszne lody wątek zamknięty Bardzo lubie tam chodzic, lody sa swietne, jedynie moglyby byc tansze
~M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Najlepsze kody w Trójmieście! wątek zamknięty Najlepsze lody jakie jedliśmy,jesteście bezkonkurencyjni!!
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Przepyszne wątek zamknięty Lody są genialne. Warto przyjechać dla nich kilka kilometrów. Czuć, że...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 czerwca 2018

Bardzo smaczne lody, warte swojej ceny wątek zamknięty Do lodziarni czesto przyjezdzam z synem, niemal kazda wizyta konczy sie...
~piotr a
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Pyszne lody wątek zamknięty Lody na prawdę smaczne, natomiast zainteresowanie byłoby większe gdyby...
~alien
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Arogancki właściciel wątek zamknięty Totatlny niesmak po ostatniej wizycie. Można przełknąć zaporowe ceny, dobre...
~smakoszka lodów
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry