Odpowiadasz na:

Film kiepski i nudny. Ja osobiście nie wytrzymałem do końca i nie obejrzałem do końca...Nie polecam....

Film kiepski i nudny. Ja osobiście nie wytrzymałem do końca i nie obejrzałem do końca...Nie polecam....

zobacz wątek
14 lat temu
~ziomek 666

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry