Widok

Giełda Pruszcz

Hej :) Mam sporo ładnych ubrań, które chciałabym sprzedać na giełdzie w Pruszczu. Czy ktoś się orientuje jak to zorganizować i ile kosztuje wjazd czy jakieś inne opłaty? Będę wdzięczna za każdą informację.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opłaty za wjazd na giełdę w Pruszczu Gdańskim to kolejno
-wjazd samochodem na teren giełdy, czyli parking 5zł, ale nie musisz zaparkuj dużo wcześniej i podejdź będzie taniej.
-Opłata dla operatora Giełdy oficjalnie 5zł za metr stoiska, ale nawet jak przekroczysz to na tym się skończy, bo ludzie żyją tu w symbiozie.
-Miasto też weźmie od ciebie 5zł za stanowisko handlowe,

Jeśli więc dobrze podsumujesz to spokojnie zamkniesz się w całkowitym koszcie w wysokości 10zł, co jest do zaakceptowania bez problemu.

Warto pamiętać że giełda jest otwarta od 6, ale najdalej o 8 warto być, by nie pominąć największego ruchu ludzi przypadającego między 10 -13

na giełdzie warto być jednak do samego końca, 14.30 kiedy kończą ostatni handlowcy, bo sprzedaż idzie do końca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A wiesz moze jak wyglada sprawa z Zielonym Rynkiem na Oliwie albo Sopotem Wyścigi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zeszłym miesiącu otrzymałem kosz prezentowy i zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie :) sporo dobrej jakości produktów w dodatku ładnie zapakowanych.
polecam jako prezent na każdą okazję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Hala Gdynia, pirackie kasety z lat 80 (12 odpowiedzi)

Poszukuję kaset -> pirackich składanek, które można było zakupić pod koniec lat 80 na gdyńskiej...

Magazyn firmowy (11 odpowiedzi)

Dzień dobry, mam problem z Subiektem GT. Jak dodawać na stan produkty które sam produkuję? Do...

Szukacie rzetelnego serwisu informacyjnego? (3 odpowiedzi)

Popularny i rzetelny serwis informacyjny jako jeden z nielicznych portali w Polsce informuje na...

do góry