Widok

Gimnazjum nr11

Nie warto tam iść. Jak ktoś chce tam dać swoje dziecko to nie radze!! Wierzcie mi ta szkoła to zło. Ja sama zrobiłam zły wybór i nie chcę żeby ktoś popełnił ten sam błąd dla swojego dziecka !! Nic w niej nie można, osądzają Cię o coś czego się nie zrobiło! Uczennice nie mogą się malować ani mieć pomalowanych paznokci, nie można także farbować sobie włosów i nie można robić sobie nigdzie kolczyków. Trzeba mieć mundurek i nic nie można na niego założyć, nie można wyjść kiedy się chcę, rzeczy są zamykane na kłódki. Trzeba mieć buty na zmianę a jak się nie ma to już od razu uwagi !! Nie można nawet mieć kapturów z tyłu mundurka.. Nie można mieć żadnej chusty na mundurek, bo zaraz niby jest zasłonięte logo szkoły.. Ta szkoła to zło!!! Nie popełnijcie błędu !! Ja tu wszystko napisałam w skrócie, ale tak naprawdę jest tego bardzo dużo !! Mam nadzieję, że pomogłam i że podejmiecie dobrą decyzję ; )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jest parę kłamstw w tym tekście. Ale na jeden zwróciłam uwagę i to baardzo. W gdyńskiej 11 nie ma mundurków. I tylko z tego powodu mogę twierdzić, że kłamiesz. Ja teraz uczę się w tej szkole i jest świetna. Uwielbiam do niej chodzić. Jeśli ktoś chce tam posłać swoje dziecko w przyszłym roku- jak najbardziej. W marcu będzie dzień otwarty więc zapraszam ! ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry