Widok

Gimnazjum w Bojanie

Bojano Temat dostępny też na forum:
Witam. Mam córkę w 6 klasie i już myślimy o Gimnazjum mieszkam nie daleko Bojana a nie chce dziecka wysyłać gdzieś do Gdyni ze względu na dojazd . Czy mógł by mi ktoś poradzic gdzie zapisać córkę mam jeszcze do wyboru Kielno i Karczemki . Prosze o odpowiedz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli Chodzi o Gim. w Bojanie to nie polecam. Sama mam córkę tam w szkole w 3 Gim. Towarzystwo okropne , nauczyciele nic nie robią oprócz tego ze robią wielką łaskę tym że uczą nasze dzieci . Co do Towarzystwa to córka opowiada mi co się dzieje w szkole . Dziewczyny chodzą z bardzo dużymi dekoltami , Palą piją w szkole była akcja na temat tego że ktoś Palił Papierosy w Piwnicy w sumie to duzo nie zrobili. Chłopcy wyzywają dziewczyny i nie sądze ze to kwestia podrywu czy zalotów bo gdy chłopak w tym wieku używa słów jak ; spitalaj , Ty dziwko , Szmato itd. To znak że coś musi być na rzeczy. Nauczyciele nie reagują chyba zaczną gdy coś się stanie . Jest straszna dyskryminacja Uczniowie dzielą się na Bojano I Koleczkowo . Uczniowie z Bojana myślą że są lepsi od tych z Koleczkowa a to w sumie nie ma różnicy no chyba że uczniowie chwalą się tym że mają gim. NAPRAWDĘ NIE POLECAM !
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
@ Katarzyna
mając dziecko w tym wieku powinnaś sobie zdawać sprawę, że niestety ale dzieciaki przeżywają okres dojrzewania, buntują się, tym samym sprawiają problemy. Uważam, że to jest wszędzie i cóż nauczyciele niewiele mogą, to rodzice są od wychowania dzieci.

Halina, myślę że w okolicznych gimnazjach poziom jest porównywalny i na pewno nie odstaje od tych Gdyńskich. Zdecyduj się na to do którego masz najbliżej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
@Halina dużo napisano tutaj http://forum.trojmiasto.pl/szkola-w-Bojanie-opinia-t210746,4,160.html
Z koleżanką @Katarzyna nie do końca się zgodzę, ale wszystko napisane w poście do którego link podałem. To, że tam jest pytanie o podstawówkę to nic nie zmienia, bo generalnie jest to jedna szkoła.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiscie nie polecam tego gimnazjum sam skonczyłem 3 lata temu i tyko i wyłacznie ze wzgledu ze swiezo co sie przeprowadziłem i po prostu rodzice mnie tu wyslali. jedyne co mozna wspominac naprawde dobrze to ludzie z mojego rocznika którzy naprawde sa fantastyczni i to jest pierwszy i ostatni punkt na plus tej szkoły. aczkolwiek z tego co widze to ci ludzie co teraz chodza do bojana to jednym slowem "szału nie ma". bo wszyscy normalni ludzie na poziomie dojezdzaja do szkół np. na karwinach dabrowie osowie czy chwaszczynie. wiec jesli dziecko jest choc troche ambitne to wysyłaj je do szkoły, lecz tylko nie w bojanie .
pzdr
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Poziom w gimnazjum w Bojanie raczej nie odbiega od tych typowych szkół z miasta. Jak ja skończyłem to gimnazjum ze średnimi ocenami, to w liceum radziłem sobie lepiej niż piątkowi z miejskich szkół.
Proponuję trochę wyluzować z tą nadopiekuńczością. W każdej szkole są różni uczniowie, dzieci nie uchronisz przed złem tego świata.
Jeśli komuś zależy by dzieci nie spotykały się ze złym towarzystwem to radzę je uczyć w domu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Karczemki ,to spoleczna szkoła z dobrym poziomem nauczania.Dzieciaki są"bezpieczne",nie musze sie martwic bo opieka nad dzieciakami jest na wysokim poziomie.Sporym plusem jest to że są tylko trzy klasy gimnazjalne 1,2 i 3 .Problemem jest tylko to że trzeba mieć jako taką średnią i bardzo dobre zachowanie z 6 klasy.Mam tam dziecko od samej zerowki ,naprawdę jestem zadowolony i to bardzo.Polecam raz jeszcze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja chodzilem tam jak dyrektorka byla taka gruba baba nie pamietam jak miala nazwisko ale bylo to ok 7 lat temu, wg mnie nie kompetentna , nauczyciele byli wporzadku zwlaszcza pan od WF - Bialas i pani od matmy ktorej sie balismy ale byla najlepsza nauczycielka od matmy jaka mialem - pani Marczak. Reszta nauczycieli w miare ok , dojazd dramatyczny gimbus jezdzil jak chcial psul sie i spoznial i nie wiem jakim cudem przeszedl przeglad, opiekunki w gimbusie to tez dramat. Nie panowaly nad niczym i ich kultura tez bliska 0. Ogolnie to szkola dobra , czysta i ladna , jako gimnazjum uwazam ze dobra bo przynajmniej troche nauczy przed liceum i tamtejszymi zwyczajami.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gimnazjum w Bojanie jest na wysokim poziomie w porównaniu do tej szkółki podstawowej w Koleczkowie, tam to dopiero było by o czym pisać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
proszę pisać. Z tą szkołą coś trzeba zacząć robić. Mam wrażenie że jest to folwark pani Sabiny - Dyrektorki. Ona ma układy z gminą i robi co chce...Czekam na rozwinięcie tego tematu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
@ag co ty piszesz? To chyba nie ta miejscowość. Jaka pani Sabina? Od 1990 roku szkołą w Bojanie kieruje p. Danuta Hefta.

Chyba, że masz na myśli Koleczkowo, ale wtedy spójrz na temat postu (jest o gimnazjum w Bojanie) i ewentualnie załóż nowy temat w dziale Koleczkowo, bo zacznie się mieszać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tom to chyba ja zaczęłam wątek
o p.Sabinie, spójrz niekiedy trochę dalej ,proszę...
może warto ruszyć wątek o szkole w Koleczkowie , kto wie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spoglądam za każdym razem @Asia. Wypowiedziałaś się zgodnie z założonym tematem czyli o Gimnazjum w Bojanie i porównałaś je do SP w Koleczkowie. Następna osoba podchwyciła i zaczełą robić Off-Topic. O to mi chodzi. Po kilku takich wstawkach z tematu Gimnazjum w Bojanie zrobi nam się wątek np. małżeńsko-rozwodowy, bo ktoś coś napomni, a następny podchwyci. W ten sposób nikt, nigdy, nic się konkretnego nie dowie.
Zresztą co ja się wymądrzam. Czy ja tu Adminem jestem? Sorry za panoszenie się.
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.
Już mnie tu nie ma.
Pozdrawiam świątecznie, choć z pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba najważniejsze jest aby ktoś coś napisał , bo inaczej nikt niczego nie odważy się napisać...albo mu się nie będzie chciało...
chciejsko- czerodziejsko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@Asia toż nawet dziś ktoś zapodał temat http://forum.trojmiasto.pl/Szkola-Podstawowa-w-Koleczkowie-t435639,4,33.html
Można śmiało kontynuować.
No, ale to teraz my robimy OT
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pierwsza, pierwsza :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahahaha, niepotrzebnie zwlekałem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo mnie to cieszy Tom ,że stworzyłeś inny wątek, ale wątpię aby ktoś się skusił na odpowiedz, no zobaczymy....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nie ja. To jakiś @angielski założył wątek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co państwo sądzą na temat nowego wuefisty - pana Karola ?
Uczy dziewczynki w gimnazjum...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
I kto mówi, że tak kiepsko jest? http://www.zsbojano.pl/2013/04/19/podziekowania-4/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chłopino latasz z tą informacją po całym forum. Miłe, ale bez przesady - jedna jaskółka wiosny nie czyni. A gdzie są prawdziwe sukcesy bojańskiej młodzieży?
No tak - nie bardzo o nich słychać, ale jeśli dziecko musi się nauczyć odpowiedzi na 100 pytań dotyczących lokalnej postaci o której nawet w powiecie nie słyszeli to i może jest grzeczne ale wie mało. Za mało jak na dzisiejsze czasy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co mam robić skoro nic się w gminie nie dzieje. Zresztą na forum też trochę nudą zawiewa ;-) Pozdrawiam i miłego tygodnia życzę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry