Widok

Ginekolog Bojano - Ars Medica

Czesc. Czy ktorykolwiek ginekolog w Bojanie jest warty uwagi i i godny polecenia do prowadzenia ciazy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jan Grazawski. Wszystko wyjaśni konkretny lekarz. Pracuje również w szpitalu na Zaspie. Ciąże prowadziłam u doktor pawlaczyk ale z biegiem czasu i wizytami u innych Pan tam pracujących, drugi raz bym się nie zdecydowała. O wszystko trzeba Ją wypytac, mało tłumaczy, zdarzyło mi się być równiez na wizycie u Pani sadowskiej i letkiewicz, obie Panie również polecam. Natomiast P. Chrostkowskiego o ile dobrze pisze nazwisko nie polecam wcale.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiem że nie ocenia się ludzi po wyglądzie ale jak zobaczyłam ma poczekalni dr Grążawskiego to wyszłam zadowolona byłam z dr Pawelczyk i dr Sadowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również polecam pana Grazawskiego. U mnie prowadził trzy ciążę i byłam zadowolona . Antykoncepcje też uwzglednia. Doradzi jaką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety do Pana dr Grazowskiego nie ma juz mniejsc. Nikogo juz nie przyjmuja przy rejestracji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak nie miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Pompa ciepła rachunki (26 odpowiedzi)

Cześć - jakie macie rachunki za ogrzewanie pompą ciepła (bez PV) - dom ok. 250 m2 - przykładam...

Centrum Samorządowe Szemud (64 odpowiedzi)

Szanowni Mieszkańcy, Czy wiecie coś o budowie Centrum Samorządowego Szemud ? Kolejna dość...

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

do góry