Widok

Ginekolog Nitkowski w ARS Medica

Czy ktoś był na wizycie u dr. Roberta Nitkowskiego w przychodni ars medica ? Jakie są wasze opinie? Czytając opinie na znany lekarz same superlatywy jednak ja mam inne odczucia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę i jestem zadowolona prowadzi mi ciaze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lekarz porażka nie da się go inaczej nazwać. Zero zainteresowania stanem zdrowia pacjentki usg dziecka to już wogole dramat max jedno zdjęcie co druga wizyta. Badanie ginekologiczne bolesne ehhh trzy wizyty u lekarza skończyły się tym że z ostatniej wyszłam rozpłakana i zmienilam lekarza. P. S. Też sugerowałam się opiniami z neta. Wystawiłam negatywna ale jakoś jej nie ma:( średniowiecze na ośrodku zero dyskrecji masakra
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam odmienne odczucia. Niby jest na czas, a przyjmuje z opóźnieniem, o badania w ciąży trzeba prosić bo wypisuje po 1 co wizyte (gdzie był okres, ze przez pandemie laboratoria były pozamykane)... po wizycie bez badania ginekologicznego, USG trwającym 10 sekund, na którym dowiedziałam się, ze "plod zyje" i skierowaniu na prywatne badania do kolegi "bo on jest specjalistą" zmieniłam lekarza :)
Również sugerowałam się super opiniami w Internecie, chyba Pan doktor w swoim gabinecie ma inne podejście ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Iglak Koleczkowo (12 odpowiedzi)

Czy Iglak otwarty jest w niedziele?

Smart home (5 odpowiedzi)

Zna ktos kogos co instaluje tego typu rzeczy? Chce sterowac oswietleniem w domu zwlaszcza w...

Petycja o poprawę bezpieczeństwa na hali i placu zabaw w Bojanie (5 odpowiedzi)

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o zaangażowanie się w sprawę...

do góry