Widok

Ginekolog

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witam! Potrzebuje jakiś namiar na ginekologa ktory przyjmuje na NFZ najlepiej z Żabianki, Oliwy ... i zeby termin oczekiwania nie byl nie wiadomo jak dlugi.. bardzo pilna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na kolobrzeskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktor Skrabulska-Malec z przychodni na Gdyńskiej bardzo mi kilkakrotnie pomogła. Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ja nie mam dobrych wrażeń jeżeli chodzi o ginekologów na NFZ, przerobiłam w okolicy wielu i nikt się nie sprawdził, albo po omacku szukali przyczyny moich schorzeń albo zupełnie traktowanie powierzchowne. Polecam wybrać się prywatnie, jeśli leczenie będzie dłuższe –zawsze można jakoś rozwiązać problemy finansowe. Gdybyś chciała kontakt na moją Panią doktor to chętnie przekażę. A czy ten ginekolog, którego szukasz ma być np. również endokrynologiem? Może napisz, z czym jest problem – jeśli oczywiście możesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też nie polecam tej lekarki. Jest bardzo miła i na tym się kończą plusy. Antykoncepcja hormonalna dobierana na chybił-trafił i nawet po kilku nieudanych podejściach zero badań na poziom hormonów. Lekceważyła niepokojące objawy, tłumacząc że "tak bywa" i może to być efekt stresu albo niewyspania czy przeziębienia. Badania piersi nigdy mi nie przeprowadziła, za to jeden raz zrobiła usg jajników (przez powłoki brzuszne), tylko dlatego że chciała poćwiczyć po szkoleniu (sama przyznała). Ja z tej pani zrezygnowałam, a rzeczywiste problemy hormonalne diagnozuję i leczę już prywatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Zinkiewicz z Jagiellońskiej jest polecany. Znam innych dobrych na NFZ, ale blisko centrum (dolne miasto).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Zinkiewicza terminy za 6 m-cy. Jak ktoś możne polecić innych dobrych ginekologów na NFZ z rozsądnymi terminami to ja chętnie poczytam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

do góry