Studio Florystyczne GLORIOZA

Kursy florystyczne

Gdańsk, Królowej Jadwigi 61

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ola - opinia Glorioza- profesjonalne szkolenia florystyczne, jest miejscem, w którym...
~ola
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 czerwca 2023

Monika - opinia Z całego serca polecam szkolenia i warsztaty w...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 marca 2023

Anna - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie - co nie znaczy, że sztywno. Pani Ela to kochana i ciepła...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Agata B. - opinia wątek zamknięty Jeżeli kochacie kwiaty, ale nie macie pojęcia jak fachowo się nimi zająć to...
~Agata B.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy jaką Pani Ela włożyła w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za organizację mojego ślubu. Zarówno wystrój kościoła, jak i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty Nie sądziłam, że ze zwykłego białego namiotu można zrobić niesamowitą salę...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

Dekoracje ślubne wątek zamknięty Polecam z całego serca, Pani Ela to artystka przełamująca schematy, nasze...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam usługi pani Elżbiety. Wiązanka ślubna przepiękna,dobrana do panny...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

ślub cywilny w plenerze wątek zamknięty Współpracowałam z Panią Elą podczas mojego ślubu cywilnego w plenerze. Bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

fantastyczna współpraca wątek zamknięty Już po pierwszym telefonie do Pani Eli wiedziałem, że współpraca może być na...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lipca 2019

Najlepsza florystka na swiecie! :) wątek zamknięty Pani Ela jest najlepsza specjalistka w tej dziedzinie, jaka znam. Nasz...
~Angela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Pani Ela najlepsza! wątek zamknięty Dwa z załączonych zdjęć to zdjęcia mojego ślubu. Pani Ela została mi polecona...
~Sandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Pani Ela jest wspaniałą ciepłą osobą, która z wielkim zaangażowaniem wykonuje...
~Klaudyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 czerwca 2018

Organizacja Wesela "Nad Potokiem" wątek zamknięty Pani Ela pomogla nam zorganizowac wystroj naszego wymarzonego wesele w...
~Magdalena Sartin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Znakomita współpraca wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam firmę Glorioza z Panią Elżbietą Dussa na czele....
~Emilia K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2017

Przyjęcie weselne wątek zamknięty Profesjonalnie, elegancko, pięknie.....zarówno mój bukiet ślubny jak i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, piękna kompozycje, wszystko zapisane w umowie,...
~Klaudyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Pani Ela Dussa sprawia, ze marzenia sie spelniaja wątek zamknięty Poprosilam Pania Ele o pomoc w oprawie slubu plenerowego. Od odpowiedzi na...
~Ela Sparling
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Pełen profesjonalizm! Lepiej niż się spodziewacie :) wątek zamknięty Dekoracja i sama organizacja przeszła nasze oczekiwania. Wszystko dopięte na...
~Karolina i Arek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry