Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomieszko Chłopieszko - opinia Widać zaangażowanie osób zarządzających cateringiem. Dieta zróżnicowana i...
~Tomieszko Chłopieszko
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lipca 2022

Bożena i Waldemar - opinia Zamówiłam z mężem catering na próbne 2 tygodnie.Pyszne , urozmaicone dania ,...
~Bożena i Waldemar
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 maja 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Zamówiłam 3 dniowe zamówienie, aby wypróbować. Zamówiłam 1500 kcal. W piątek...
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lutego 2022

Mateusz - opinia wątek zamknięty Potwierdzam!!! Najlepszy catering w Trójmieście! Cateringu używam już kilka...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Jedzenie Ok, ale robotę robi kierowca, z którym świetnie idzie się dogadać co...
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Lubię. Lubię za jedzenie. Lubię za odbieranie telefonów, maili, oddzwanianie,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Maria - opinia wątek zamknięty Świeże, urozmaicone, pyszne.Wracam po raz kolejny
~Maria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

Ludwik - opinia wątek zamknięty Mega smaczne, godne polecenia jedzenie.
~Ludwik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Zróżnicowane, smaczne, odpowiednio zbilansowane i zdrowe posiłki to tylko...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Dania są bardzo dobre i różnorodne, przede wszystkim dania mięsne smakują jak...
~Patryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

Marzena - opinia wątek zamknięty Najlepszy catering w Trójmieście, dostawa na czas no i bardzo pyszne posiłki...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

Rafał - opinia wątek zamknięty Od 4 lat jadałem różne cateringi. Z tego jestem zadowolony najbardziej....
~Rafał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Bartek - opinia wątek zamknięty Najlepszy catering w Trójmieście. Mam za sobą kilka, jak nie kilkanaście...
~Bartek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lutego 2021

Artur redzimski - opinia wątek zamknięty Pyszne dania, super ekipa, swietna atmosfera
~Artur redzimski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

Krzysztof i Kasia - opinia wątek zamknięty Mega żarcie . Dobre , domowe , zarazem dietetyczne
~Krzysztof i Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Mateo - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie nr.1 jeśli chodzi o cateringi w 3miescie ! Przerabiałem już...
~Mateo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lutego 2021

Ilona - opinia wątek zamknięty Najlepszy catering w Trójmieście! Smacznie, zdrowo, świeżo i zawsze na czas....
~Ilona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Gosia - opinia wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona! Naprawdę gorąco polecam miłośnikom dobrego smaku!...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Łukasz C. - opinia wątek zamknięty Gdy pierwszy raz spróbowałem naleśników, poczułem smak dzieciństwa....
~Łukasz C.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

wolman - opinia wątek zamknięty Najlepszy catering jaki dotychczas kupiłem ;-) polecam nawet wybrednym
~wolman
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry