Godding

Sale okolicznościowe

Sopot, Smolna 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mega piękne miejsce na wesele w rodzinnym gronie wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem sale nad stawem w Goddingu!!!. Miejsce piękne, z...
~Paulina i Paweł
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Krzys - opinia wątek zamknięty Magiczne i urocze miejsce. Miła obsługa.
~Krzys
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2020

Godding wymarzonym miejscem na wesele wątek zamknięty Pod koniec czerwca 2018 organizowaliśmy w Goddingu ślub plenerowy i wesele....
~Małgo
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

Wesele wątek zamknięty Urządzaliśmy wesele w Goddingu w sali nad stawem i jesteśmy bardzo...
~Anna
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Magiczne miejsce wątek zamknięty Polecam to magiczne miejsce w Sopocie. Organizacja wesela z bardzo pomocnymi...
~Ania
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Najlepsza sala weselna wątek zamknięty Świetne miejsce, jedzonko bardzo dobre, obsługa przesympatyczna, gorąco...
~Paulina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Super Wesele wątek zamknięty Piękne miejsce, jedzenie pychotka i super podane. A najlepsza to była obsługa.
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

Najlepsze miejsce na wesele! wątek zamknięty Polecam w 100%. 9.07 odbywało się tam nasze wesele! Rozpoczynając od...
~Katarzyna W.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Impreza noworoczna wątek zamknięty Usytuowanie obiektu i dobra kawa to jedyne plusy tego lokalu jakie nasuwają...
~Mariola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

NIE POLECAM wątek zamknięty W zeszłym roku organizowaliśmy wesele. Impreza udana dzięki rodzinie,...
~Pati
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Przyjęcie weselne wątek zamknięty Organizowaliśmy w Goddingu nasze przyjęcie weselne. Lokal zachwycił nas...
~Weronika i Krzysztof Potoccy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Super wątek zamknięty Godding to bardzo ładne miejsce, znajdujące się w przepięknym i klimatycznym...
~Joanna Kozłowska Kominek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2015

Btdg wątek zamknięty Byłem na kilku takich spotkaniach ale takiej kichy to doznałem właśnie tu w...
~zaszczyrynski
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2014

super wyżerka wątek zamknięty super dania ,warte swojej ceny,sprawna i miła obsługa,bardzo miłe zaskoczenie...
~Natalia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

Wesele roku - 11.10.2014 wątek zamknięty W Goddingu organizowaliśmy wesele w październiku 2014 i jesteśmy bardzo,...
~Michał i Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 stycznia 2015

Obiad weselny - NIE POLECAM wątek zamknięty Bylam gosciem na obiedzie weselnym (sala na pietrze) na poczatku wrzesnia...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Wesele idealne! wątek zamknięty Miałam wesele w restauracji Godding na 80 osób, i jestem bardzo zadowolona....
~Natalia i Sebastian
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

Wesele 6 września wątek zamknięty W Goddingu organizowaliśmy wesele. Jak każda panna młoda denerwowałam się,...
~Magda i Daniel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

Obiad weselny wątek zamknięty Doskonała, przesympatyczna obsługa, fachowość w każdym calu. Jedzenie...
~Ania i Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 września 2014

POLECANY - WESELE 12.07.2014 wątek zamknięty Super. Niesamowite miejsce, przyjazna i profesjonalna obsługa. Jedzenie było...
~Dorota i Łukasz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64

postów

42

wątków

do góry