Widok

Good Point 761

Good Point 761 Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje w zasadzie w centrum Trójmiasta, tuż przy głównej osi komunikacyjnej łączącej Gdańsk z Gdynią. Do biurowca łatwo będzie można dojechać tak samochodem, jak i koleją SKM, której sopocki peron będzie widoczny z okien.

Inwestycja powstaje jako połączenie starego z nowym. Starego, bo fasadą Good Point 761 widoczną od al. Niepodległości będzie zrekonstruowana od podstaw ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to połączenie wygląda średnio. Elewacja powinna być cofnięta od Niepodległości bo dosłownie wchodzi w ulicę !!

nie wiem co było przyczyna tak mocnego wejścia w chodnik / poza linię zabudowy sąsiednich budynków /. Wygląda śmiesznie. Jakby wypchnięty budynek prosto pod koła samochodów przez czarny tłok / nowy budynek /. Bardzo wąski chodnik, który tam pozostał jest chyba dowcipem !! Czy to pazerność /liczy się w końcu każdy cm2 w Sopocie /, czy zapisy konserwatorskie ? Dodatkowo przewiduję, że błoto i śnieg będą bardzo ładnie ochlapywać te bielutkie, dziewicze ściany. Dobry zabieg.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

ODP

Zapisy konserwatorskie Łosiu. Jakbyś nie zauważył kamienica, która była w tym samym miejscu ponad rok temu była dokładnie w tym samym miejscu, jak i wygląda bliźniaczo. pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dolny Sopot

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry