Widok

Gorąco Polecam !

Jestem bardzo zadowolona z całego okresu nauki do egzaminu.Zdałam za pierwszym razem za co bardzo dziękuje Panu Zbyszkowi, za cierpliwość, dobra naukę i fajną atmosferę oraz Panu Stanisławowi oczywiście, za teorie jak i kilka godzin w terenie które bardzo dobrze przygotowały mnie przed samym egzaminem no i Panie Stasiu oczywiście za Pana podejście do nauki i super atmosferę :D Gorąco polecam !!!!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Asiu bardzo dziękuję za pochlebną recenzję a także za kunszt profesjonalizmu itp.itp.
Ważne jest to słuchać dobrych rad i wskazówek a na egz.10 proc. szczęscia,koncetracja i egz. zdany z uśmiechem na całej buzi.
Jeszcze raz wielkie dzięki za docenienie, przygotowanie teoretyczne jak i praktyczne.
Pani Asik, życzę miłych wrażeń w samodzielnych jazdach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Asiu bardzo dziękuję za pochlebną recenzję a także za kunszt profesjonalizmu itp.itp.
Ważne jest to słuchać dobrych rad i wskazówek a na egz.10 proc. szczęscia,koncetracja i egz. zdany z uśmiechem na całej buzi.
Jeszcze raz wielkie dzięki za docenienie, przygotowanie teoretyczne jak i praktyczne.
Pani Asik, życzę miłych wrażeń w samodzielnych jazdach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry