Moje zwierzaki ( suczka i 3 koty) są pacjentami przychodni od ponad 6 lat. I nigdy się jeszcze nie zawiodłam na Animal Pharmie! Pani Doktor Aleksandra Mysiak jest świetnym lekarze i ma bardzo fajne podejście do swoich pacjentów. Przychodnia jest dobrze wyposażona, na miejscu można wykonać między innymi badanie krwi( w tym badanie w kierunku chorób odkleszczowych Idexx snap test 4dx!) i usg, a także ( co w przypadku problemów z uszami jest bardzo przydatne) zbadać zwierzaka otoskopem.
Jeżeli szukacie dobrego lekarza, dysponującego zapleczem diagnostycznym, który będzie tym na którego zawsze będziecie mogli liczyć wy i wasze zwierzaki to kierujcie się prosto do animal pharmy.

Od siebie mogę jeszcze dodać, że ceny są przystępne, nikt tam nikogo nie naciąga, liczyć się rzetelna diagnoza i dobro pacjenta. W trakcie leczenie, gdy coś nas zaniepokoi zawsze możemy chwycić za telefon i dopytać się Pani Doktor czy wszystko jest ok czy mamy pędzić ze zwierzakiem do niej do lecznicy.

I o to właśnie chodzi, żeby mieć wśród rzeszy lekarzy tego 'swojego', który zawsze pomoże naszemu zwierzakowi.