Jestem po wypadku samochodowym i miałam spory problem z karkiem i górną częścią pleców, wszystko mnie bolało, mięśnie były spięte i miałam skrępowane ruchy, aby się obrócić musiałam to zrobić całym ciałem, a szyją mogłam tylko lekko ruszać w obie strony.
Do Pana Romana wybrałam się, ponieważ wielu znajomych korzysta z jego usług i są bardzo zadowoleni.
Rzeczywiście to działa, chociaż na początku nie sądziłam, że jeden krótki masaż może dać tak wiele. Pan Roman już po mojej postawie ciała od razu poznał gdzie mnie boli i wystarczyło klika uciśnięć w odpowiednich miejscach, ok 30min, a ból prawie całkowicie ustąpił, a co ważniejsze zaczęłam normalnie ruszać szyją, mogłam się obrócić nie używając do tego całego ciała.
Dostałam też wiele wskazówek jakie ćwiczenia wykonywać w ciągu dnia, ponieważ z powodu siedzącej pracy przy komputerze czasem bolą mnie plecy.
Jestem bardzo zadowolona z masażu i na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z usług Pana Romana, chociaż mam nadzieję, że nie w tych samych okolicznościach :)
Gorąco polecam, bo warto!