Widok

Gosia - opinia

Jestem po serii zabiegów (promocyjny i 5x200 zł) wykonanych przez różne kosmetyczki. Początek był obiecujący, z czasem przyjrzałam się, jak działa ta firma. Przede wszystkim ma wywierać wrażenie, ale z bliska już jest słabo. Pomieszczenia do zabiegów (klitki) wymagają remontu - ściany i sufity brudne, podłogi wytarte. Krzesła mające udawać styl Ludwika któregośtam przy bliższym przyjrzeniu się okazują się tanim aluminium z wystającymi śrubami. Na ścianach poprzyklejane taśmą przezroczystą kartki z informacjami, "wizytówki" w recepcji kserowane wielokrotnie wyglądają jak z powielacza za komuny i tak samo śmieszny zeszyt do zapisywania terminów wizyt. Za takie pieniądze oczekiwałabym innych warunków. Panie kosmetyczki ok, materiały do zabiegów też, dobre nawilżenie i poprawa wyglądu skóry. Z powodów jak wyżej nie polecam i nie będę kontynuowała wizyt. Firma chce tylko zarabiać - szybko i dużo.
Moja ocena
L'AMORAGE Beauty Club kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 3
 
oferta: 3
 
jakość usług: 3
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odpowiedź obiektu

Jest nam bardzo miło, że daje nam Pani wysokie oceny co do pracy naszych kosmetologów, co do materiałów do robienia zabiegów, a także co do efektów z zabiegów tj. dobre nawilżenie i poprawa wyglądu skóry. Bardzo dużo klientów wysoko ocenia nasze zabiegi kosmetyczne. Codziennie obsługujemy bardzo dużą ilość klientów i dlatego nie starcza nam czasu na remont pomieszczeń. Na pewno go zrobimy i zwrócimy uwagę na niedostatki które pani nam wymieniła. Serdecznie pozdrawiamy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry