Widok

Goszkie żale

Dziś 06,01 w to piękne Święto trzech Króli, moje koleżanki namówiły mnie na romantyczny obiad w MC. Na dworze było tak zimno,że zgodziłam się aby móc ogrzać moje zmarznięte ciało. w tym momencie nie zdawałam sobie sprawy, że dojdzie do takiej tragedii...
Doszłam do kasy obsługa była wspaniała, natomiast przy wydawaniu zamówienia potrawy na wynos, doszło do traumatycznego przeżycia.
Nie dość że musiałam czekać 14 minut i 59 sekund na swój posiłek to podczas wydawania mi go na wynos nie widziałam, że po przyjściu do mojej kwatery, doznam nie miłego rozczarowania.
Zasiadając do wspólnej wieczerzy z przyjaciółkami Podczas wypakowania dań z restauracji MC Donald' s okazało się iż....
NIE OTRZYMAŁYŚMY FRYTEK do zestawu z kuponu nr 18 z dodatkową kanapka plus w zamian za kanapkę zamówiłam sobie Mc Nugget' s zamiast otrzymać 6 Nugget's otrzymałam tylko 5.
PS. Opowiadanie to jest formą sarkazmu, bardzo się zawiodłam, bo nie pierwszy raz mnie to spotyka, zalecałabym poprawić obsługę. Proszę o dokładne sprawdzanie wydawanych dań.
Moja ocena
McDonald's kategoria: Fast food
obsługa: 5
 
menu: 4
 
jakość potraw: 4
 
wygląd i czystość: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Koszmarne przeżycie...tylko współczuć. Może jakiś głodny pracownik nie wytrzymał? Bądź empatyczna kobieto ;-p
Edit...Nie goSzkie lecz goRzkie...daje po oczach strasznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry