Widok

Gra God of Gods

Czas wolny Temat dostępny też na forum:
Wojna żywiołaków rozpętała się na nowo! God of Gods to gra rpg online, której za żadne skarby nie możesz przegapić! Wspaniały baśniowy klimat, atmosfera gęsta od magii - uzupełniona realistyczną grafiką 3D. To wszystko dostarcza najnowsza gra RPG!
Bitwa morska
Bitwa morska jest kluczowym wyzwaniem kampanii God of Gods. Uzyskać w niej można znaczne ilości materiałów do ewolucji żywiołaków.

Czas otwarcia: cały dzień
Próby wyzwań: Każdego dnia graczom przysługują 3 bezpłatne próby wyzwań. Próby resetowane są kolejnego dnia o 5:00. (Dodatkowe próby mogą zostać zakupione przy użyciu diamentów)
Opis:
1. Ikonę kampanii Bitwa morska można odnaleźć w oknie Odcinek.
2. Kliknij w zacznij wyzwanie, aby przejść do walki.
3. W przypadku śmierci system zapewni jednorazowe darmowe przywrócenie (kolejne przewrócenie będzie można przeprowadzić wydając diamenty).
4. Nagroda odcinka: Po zakończonej bitwie, na podstawie wyników danego dnia przyznana zostanie odpowiednia nagroda. Kliknij, aby ją odebrać. http://gogpl.oasgames.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zostań naszym VIP-em!
Nasza gra przeglądarkowa zabiera graczy w świat przygód, wyzwań oraz interesujących możliwości rozwoju postaci gracza i jego żywiołaków. Możliwe jednak, że jeszcze nie wiecie, jak najlepiej wykorzystać wszystkie funkcje God of Gods.
Oferujemy system, który ułatwia grę i przyśpiesza zdobycie pewnych przedmiotów lub nagród. Dzisiaj przyjrzymy się dokładniej systemowi VIP i jego korzyściom.
Jeśli jesteś zainteresowany/ a uzyskaniem statusu VIP-a kliknij na czerwony przycisk w lewym górnym rogu ekranu, kolejny krok to doładowanie diamentów.
System VIP składa się z dziesięciu poziomów, otwarcie każdego kolejnego poziomu daje nowe przywileje lub powiększa ilość prób w danej rozgrywce. Poniższą tabelkę znajdziesz w interfejsie VIP, po kliknięciu na przycisk lista przywilejów VIP..
Listę trzynastu przywilejów otwiera opcja Avatar VIP, dostępna od poziomu VIP2. Umożliwia zmianę wyglądu postaci, dodając 9 kolejnych zdjęć profilowych do wyboru.
Do przywołania gwiazd oraz uzupełnienia wszystkich pól astrologii ( astrologia jednym kliknięciem) uprawnia posiadanie VIP3 God of Gods.
Od tego samego poziomu zostaje dodany graczowi tak zwany ekskluzywny zwrot, czyli najkorzystniejsza z opcji możliwość zwrotów zasobów złota, kondycji oraz many.
Wszystkie dostępne zwroty pomagają w odzyskaniu nagród za wydarzenia, w których nie brałeś/łaś udziału. Znajdziesz je w centrum prezentów, do którego przejdziesz przez okno mocy skarbów. Ostatni z czterech wyjątkowych przywilejów, jakie daje nasza gra online dla VIP3, to Turniej żywiołaków- automatyczna opieka.
Czy chciałbyś/łabyś ukończyć wszystkie zadania nagradzane jednym kliknięciem? Jest to możliwe, ale dopiero po uzyskaniu VIP6.
Szybki rajd udostępniono od poziomu VIP8, a automatyczne wróżenie od VIP5.
Ogłoszenia Online to najbardziej ekskluzywny z przywilejów VIP-a God of Gods, dostępny jedynie od poziomu VIP10.
Cztery przywileje z końca listy to powiększona ilość prób wybranych rozgrywek lub zakupów: od 2 do 12 dodatkowych prób zakupu kondycji; od 20 do 200 dodatkowych prób alchemii, od 5 do 50 kolejnych prób kupna kroków smoczych kul oraz od 20 do nawet 200 w przypadku zbierania many.
To wszystko oferuje gra online RPG God of Gods. Zapraszamy do zabawy i poznawania kolejnych poziomów naszego systemu VIP za pomocą doładowań. http://gogpl.oasgames.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gra jest ciekawa. Grałem kiedyś. Obecnie nie mam już na to czasu, aczkolwiek mam bardzo miłe wspomnienia związane z grą. Jeśli ktoś z Was miałby ochotę na inną grę typu multiplayer proponuję
Hero zero
Elsword
Również są darmowe: http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/bijatyki/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna gierka, szkoda że wiele opcji jest płatnych ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry