Widok
bardzo dobry film
Rzadko chodzę do kina i rzadko oglądam filmy.
Jak już się na coś decyduję to staram się zaczerpnąć opinii osób, które już dany film widziały.
Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami!!!
Cała historia jest wciągająca i chce się oglądać film do ostatniej sekundy.
Szczerze polecam!!!!!!!!! :)
Jak już się na coś decyduję to staram się zaczerpnąć opinii osób, które już dany film widziały.
Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami!!!
Cała historia jest wciągająca i chce się oglądać film do ostatniej sekundy.
Szczerze polecam!!!!!!!!! :)
Fenomenalny
Byłam na tym filmie w jednym z moich ulubionych kin (Ohkino) myślałam, że to może wpłynęło na moją opinie o nim, ale oglądałam go po raz kolejny w domu na HBOGo bodajże i tak samo byłam zachwycona. Mimo, że film jest stosunkowo świeży to ja wciąż do niego wracam. Świetnie poprowadzona historia przyjaźni dwójki skrajnie różniących się od siebie mężczyzn. Polecam z całego serca. Myślę, że każdy widz będzie się wybornie bawił na tym filmie.