Widok

Green Book

Green Book Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Green Book.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

załamałem się

:(
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rewelacja.... I do śmiechu i do łez. Naprawdę, zdziwiłem się.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

ostatnio był taki film francuski

tylko bogaty był biały a pracował u niego ciemnoskóry. Też sie zaprzyjaźnili.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klasa!

Fantastyczny film. Dawno się tak nie śmiałam w kinie, chyba ostatnio za sprawą filmu"Nietykalni" z Omarem Sy. Naprawdę warto obejrzeć.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

warto

Wartki scenariusz, znakomite role obu aktorów, super oddany klimat zmieniającej się mentalności i pełnej kontrastów Stanów Zjednoczonych z pocz. lat 60 XX w. Świetnie przedstawiona tzw "poprawność polityczna". Dla mnie rewelacja; film z refleksją i dobrym humorem. Warto się wybrać do kina.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dabing

Dlaczego polskie kina oszczedzaja na dabingu i puszczaja tylko filmy z napisami...na takie filmy mało sob chce chodzic, a jak ktos chce ogladac w oryginale to nirch wyjedzie do mkraju tego producenta i tam go oglada...paranoja z braku tłumaczenia na polski jezyk i zachłannosc na zysk , kasa,kasa,kasa,,,po co polakom dabing??!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 50

warto

bardzo dobry film godny polecenia
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie napiszę nic oryginalnego

kapitalny!!!!! właśnie wyszłam z kina i cały czas siedzi mi w głowie
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszystko prawda

Zobaczyłam i potwierdzam wszystkie opinie. Nawet schematy są w tym filmie mniej schematyczne... Jeśli chcecie spędzić przyjemne dwie godziny w kinie - polecam.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cudowny film.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 1

Naprawdę dobre kino!!

Świetnie opowiedziana historia, 2 godziny minęły jak z bata w super atmosferze. Super muzyka, gra aktorska i scenografia. Zobaczymy jak będzie z Oskarami...
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1

Film rewelacyjny

Świetny film, śmieszny, że wspaniałym scenariuszem i obsada aktorska.
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piękny film, rewelacyjna gra aktorów...

dobra muzyka i cenne wartości, które w dzisiejszym świecie niestety zanikają. Polecam.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 2

sztos

Początkowa obawa przed wyświechtaną historyjką całkowicie bezzasadna.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3

Świetne kino rozrywkowe

o wydawałoby się niemożliwej przyjaźni dwóch skrajnie różniących ludzi... Na tym filmie nie wynudzisz się jak na "Romie" czy na "Zimnej wojnie"... :)
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 12

wartościowy film o przyjaźni

bardzo dobra gra aktorska i piękne wartości, które coraz rzadziej są widoczne w 21 wieku
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Filmy

Dzień objawienia (18 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Dzień objawienia . Przeczytaj o filmie.

Władcy Wszechświata (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Władcy Wszechświata . Przeczytaj o filmie.

Ojczyzna (5 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Ojczyzna . Przeczytaj o filmie.

do góry