Widok

Grób w lesie na Pustkach - co się stało??

Spacerując w lesie za pętlą autobusowo-trolejbusową natknęłam się na grób położony na wzniesieniu. Krzyż postawiony w tym miejscu jest w miarę nowy, natomiast tabliczka znamionowa informuje, że w 1991 roku została pochowana tam młoda 16 letnia dziewczyna, która zginęła śmiercią tragiczną.
Czy ktoś zna historię tego miejsca??

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdyby miała rodzinę to pochowałaby ją jak normalnego człowieka na cmentarzu a nie w lesie... Jest to co najmniej dziwne...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7
nie mam pojęćia ale gdybym, była rodziną nie chciałabym aby ktoś szukał sensacji, na temat bliskiej mi osoby, w internecie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18