Widok

Groupon

Skorzystałem z kuponu groupon na pranie tapicerki i się nie zawiodłem.polecam
Moja ocena
obsługa: 6
 
asortyment: 6
 
jakość usług: 6
 
terminowość: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie
Nigdy więcej juz nie skorzystam z tego typu ofert.Pierwszy raz kupiłam dla mamy w prezencie był to zabieg a Gdańsku w salonie kosmetycznym który cały czas się ogłasza i robi zabiegi villa baltica .Ciemno jak w ciemni ,młoda dziewczyna niczym na praktyce mama wyszła czerwona pozniej walczyła z cerą 2 miesiące .tragedia.Drugi raz dałam się nabrac na zakup kosmetyków wykupujac bon miałam mieć zniżkę 50zł .Otórz tak tylko że nie wspomniano ze limit perfum jest bardzo ubogi czyli te kóre się nie sprzedaja.Pomimo że trzeba zakupić perfumy na określoną kwote.No i trzeci raz.W Gdansku ogłasza się firma JPD która zajmuje się m.in.malowaniem elementów w aucie.Wszystko sprowadza się do elementów do pomalowania.Ja zakupiłam jeden element czyli bon warty 200zł za 50zł malowanie 1 elementu.Pierwsza sprawa nie można się umowić bo nikt nie odbiera tel.znalazłąm numer w internecie inny zadzwoniłam i słyszę ,ze musze przyjechać aby to wycenili bo tel,tego nie zrobią tel.Oczywiście malowanie to rysa długosci 5cm na zderzaku .Tak czy inaczej Pan stwierdził że to jest uwarunkowane od lakieru i już mi dał do zrozumienia ,ze koszty będa wyższe.Czuję się oszukana bo takie inf.powinny byc zamieszczone w ogłoszeniu a nie gdzies z zakładce tym bardziej że nic o lakierze nie ma w ogłoszeniu tylko ilość elementów.Ja nie chce za darmo ale to jest działanie celowe aby zdobyć klienta i oczywiscie zrezygnować juz nie mozna.,więc powodzenia nigdy więcej już .Dla mnie to oszustwo które bedzie miało krótki koniec ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A korzystał ktoś z was z grupona na wycieczki? Zachęciły mnie ceny ale nigdy w taki sposób nie kupowałam wczasów. Trochę mnie niepokoją te opinie : http://notespodrozny.pl/groupon-wycieczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry