Widok

Groźne psy !

Wczoraj miałem okazję wybrać się z dziećmi na sanki i dwa razy musieliśmy uciekać przed panskimi luźno biegajacymi psami przed podworkiem bez ogrodzenia, psy bez obroży i bardzo groźne. Na ulicy majora bojana od strony koleczkowa 2 rottwailrey i koło boiska w Bojanie chyba owczarek lub coś takiego ! Po pierwsze uważajcie na dzieci żeby ich samych nie puszczać po drugie czy ktoś zna ten temat i już interweniował ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby pies cię gonił, to aby uciec przed nim, musiałbyś biegać jak kenijski sprinter ;)
Skoro cię nie zaatakowały, to nie wiesz, czy są groźne.
Nie ucz dzieci paniki przed psami, bo to najgorsze, co można zrobić.

A z drugiej strony: właścicielowi należy się solidny mandat przynajmniej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Koleś z bombą spacerujacy po centrum handlowym też nie jest groźny póki nie zdetonuje ładunku. ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przed |Dworkiem, ul. Majora Bojana (kurnik) dwa psy Labradory. To zgłaszałem na policję wielokrotnie, właściciel sie awanturuje, bluzga, pokazuje goły tyłek i uważa, że policja g... mu zrobi, bo ma żółte papiery. Nie chodzę już tamtędy, bo nie ma mocnych na takich pseudo właścicieli psów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A przy boisku to zapewne Szarik parchema :) bardzo miłe zwierzę nie ma co się bać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takiej sytuacji należy dzwonić do straży gminnej i na policję. Straż gminna ma obowiązek przetransportować bezpańskie zwierzę do schroniska, w przypadku gdy właściciel się odnajdzie, policja wystawia mandat od 500PLN do 100.000PLN (opłata idzie na schroniska / straż gminną, więc jest to w ich interesie i chętnie przyjeżdżają do takich wezwań)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

O super,w Szemudzie powstała straż gminna.Nie wiedziałem,dzięki za info
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

SKatepark w Bojanie (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w imieniu kolegów i swoim czy coś wiadomo czy powstanie Skatepark w naszym Bojanie?

Różaniec o pokój na świecie (5 odpowiedzi)

Dziś o 16:00 tj.16.02 kontynenty połączą się w modlitwie o pokój na świecie i ustanie przemocy,...

Podziękujmy starym radnym i wójtowi. (58 odpowiedzi)

Albo większość w Gminie Szemud ma powazne problemy z pamięcią albo już nie wiem co. Nie mogę...

do góry