Widok

Grupa na fejsie Komedy 30

Jasień Bulwary Temat dostępny też na forum:
Juz jest....zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czemu tylko 30 ? :) z tego co wiem budynki 30 i 32 będą stanowiły wspólnotę, może warto zrobić grupę dla całości albo dodatkową w tym celu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jezeli beda to 2 budynki tylko razem to ma to sens ale jezeli w dlaszej prespektywie zaczna sie dolaczac po kolei wszystkie inne nowobudowane bloki, to nie widze tutaj roznicy pomiedzy fejsem a tym forum. Do spraw osiedlowych lepsze jest forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualizacja! Grupa w takim razie nazywa sie @Komedy3032 i jest adresowana do mieszkancow bloku 30 i 32. Niech tak bedzie na poczatek, zobaczymy czy w ogole dojdzie do skutku. A jak dalej bedzie sie rozwijac to zobaczymy. Pozdrawiam i zapraszam chetych do grupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie można znaleźć tej grupy na FB
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W innym wątku opisałem jak można znaleźć grupę ;)

Przy wyszukiwaniu grupy przez aplikację w telefonie na górze mamy pasek z "Zdjęcia", "Posty" itd. Pasek ten można przesunąć w bok i pokaże nam się "Grupy" jak w to klikniemy to pokaże się szukana przez nas grupa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie wpisujcie nazwe poprawnie @Komedy3032
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

informacja !

Grupa zostala rozwiazana.

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Jasień

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

Oliwkowe Wzgórze (14 odpowiedzi)

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych powstaje w łatwo dostępnej lokalizacji - zarówno dla...

Osiedle Hiszpańskie - opinie i oceny (1997 odpowiedzi)

Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim....

do góry