Widok

Grupowe zakupy zdrowej żywności od rolników

Od okolo dwóch lat kupuje zywnosc na potrzeby mojej rodziny bezposrednio od Polskich producentów przeważnie z upraw i hodowli ekologicznych.

Stworzylem liste dostawcow ktora pozwolila mi uniezależnić sie od zakupow w sklepach typu biedronka.

Pragne zaprosic cie do robienia wspolnych zakupow.

Zapraszam do kontaktu
793310083
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
A Biedronka to niby skąd kupuje? Jedyna różnica jest taka, że produkty sprzedawane w Biedronce poddawane są ścisłej kontroli, podczas gdy z tymi od anonimowych dostawców nigdy nie wiadomo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie mam potrzeby komentowania powyższej wypowiedzi gdyz nie zamierzam prowadzic dzialalnosci edukacyjnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie, dlaczego? Proszę, ja się chętnie pośmeję :).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla was wszędzie jest chemia, otaczające życie to też jest chemia, woda to CO2 czyli chemia, a pijecie ją. Popieram kupowanie bezpośrednio od gospodarstw, przynajmniej oni zarabiają, a nie sieciówki, a czy to zdrowsze to nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Woda to CO2?? O_o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybacz, H20 miało być, zwykły błąd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A oto Jan ktoremu cos nie poszlo w zyciu I neguje wszystko na kazdym watku....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba jakaś pomyłka, bo ja jestem za masztem, to inni negują i chcą oprotestowywać jego powstanie :). Zasadniczo w ogóle jestem za. W szczególności za zdrowym rozsądkiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No czosnek kupują np. w Chinach... na każdym produkcie powinna być informacja skąd pochodzi, niestety często jej nie ma a poza tym wiele osób nie ma czasu lub chęci czytać etykiety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podstawowe pytanie do Pana: czy celem tej inicjatywy jest kupować bardzie zdrowo czy kupować taniej?
Osobiście byłbym zainteresowany zakupem od czasu do czasu połowy świniaka szczególnie jeżeli byłby on z niewielkiej sprawdzonej hodowli o ile jego cena byłaby bardziej zbliżona do ceny skupu dla rolnika (~ 5zł/kg) niż ceny biedronkowej czy z hali targowej.
Tak samo z warzywami na przetwory: ogórki, kapusta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już niebawem na Grouponie pół świniaka na bekonie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Bojano-NOWA GMINA, czyli fakty i czy warto (79 odpowiedzi)

Jeśli są jakieś błędy, to proszę o uwagi. Temat istotny, proszę o wzajemny szacunek w toku...

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

do góry