Grzegorz Kottlewski - ocena
~Grzegorz Kottlewski
31.175.28.*
(2 miesiące temu) 27 marca 2026 o 16:03
Bardzo dobre jedzenie i obsługa zawsze miła.Bardzo lubię do nich przychodzić w czasie przerwy na obiad ponieważ starają się aby klient był zadowolony i najedzony.
0
0