Grzegorz - ocena
~Grzegorz
37.31.147.*
(2 miesiące temu) 5 kwietnia 2026 o 09:50
Wyborne sushi, zarówno grillowane, w tempurze czy też surowe. Ja preferuję to ostatnie, a dzieci te wcześniejsze. Zaglądamy regularnie i polecamy z czystym sumieniem.
0
0