Restauracja Gvara

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Chlebnicka 48/51

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Izabela - opinia wątek zamknięty Najlepszy burger EVER. Chociaż dzieli mnie 6 godzin drogi do Gdańska wrócę...
~Izabela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Kris - opinia wątek zamknięty Pobyt z dobrym jedzeniem w Hotelu Hampton- Hilton, a mimo to codziennie...
~Kris
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

Małgorzata Gdańsk - opinia wątek zamknięty Zamówiłam sałatkę z krewetkami. Kilka listków rukoli, 6 małych krewetek, dwa...
~Małgorzata Gdańsk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce na śniadanie. Akurat musiałam zrobić wyniki krwi i bez...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lutego 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Menu niestety dla mięsożernych, nie wliczając sałatki, którą jak wiadomo nie...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 stycznia 2020

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam ze względu na obsługę kelnerską. Resztę w gotówce odnosi się...
~mlody
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2019

Bardzo dobrze wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie i obsługa
~Ja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

Przepysznie wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa i super wystrój
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Polecam wątek zamknięty Przechodziliśmy setki razy i właśnie dzisiaj skusiła nas oferta lunch-owa....
~Wacław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2018

Super miejsce!! wątek zamknięty Byłam w Gvarze w piątek, gdzie obchodzilam swoje urodziny z 3 przyjaciółkami,...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

Podczas wycieczki po starówce wątek zamknięty W sumie to przypadkiem tu trafiliśmy z chłopaakiem. Chcieliśmy zajść do...
~Daria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Gulasz, gulasz, gulasz!! wątek zamknięty Nie była to moja pierwsza wizyta w Gvarze, ale tym razem postanowiłem zamówić...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Dziecięce menu nie tylko dla dzieci wątek zamknięty Dzieckiem już nie jestem, ale naleśniki z menu dziecięcego zawsze mi smakują...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Ciężko o takie miejsca wątek zamknięty Ciężko trafić na tak dobre miejsce jak Gvara. Dania na najwyższym poziomie,...
~Wera
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

miejsce, gdzie da się pogwarzyć! wątek zamknięty będę tu wracać! krem z kalafiora-pychota, polędwiczki jako zakąska-coś...
~dziubasneonówka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

baardzo fajne miejsce wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce. Miła obsługa i bardzo dobre jedzenie. Chyba najlepszy...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Fajne miejsce wątek zamknięty Byliśmy z mężem na kolacji, troche przez przypadek, ale nie zawiedliśmy się....
~Kasia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Jestem zadowolona wątek zamknięty Miałam przyjemność być w Gvarze na randce z moim narzeczonym. Jedzenie tam...
~julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Klimat! wątek zamknięty Trafiliśmy przez przypadek wychodząc z innej restauracji...najedzeni....
~Inez
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

bardzo smacznie wątek zamknięty Bardzo smacznie i w przystępnej cenie jak na centrum Gdańska, schabowy...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry