Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgosia - ocena Gorąco polecam!! :)
~Małgosia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 stycznia 2024

Anetta D. - ocena Zdecydowanie polecam! Pani Monika perfekcyjnie wycieniowała moje niesforne...
~Anetta D.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 26 grudnia 2023

Ania - ocena Bardzo polecam , super przedłużanie włosów już 3 wykonane przez panią Dorote...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 grudnia 2023

Zuzanna - ocena Jestem mega zadowolona z końcowego efektu. To nie był pierwszy raz jak...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 grudnia 2023

Dominika - ocena Najlepszy salon fryzjerski, w którym byłam! Nie wiedziałam jaki chce kolor, a...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 października 2023

Elwira - ocena Polecam. Obsługa salonu na bardzo wysokim poziomie, jestem zadowolona z...
~Elwira
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

Łucja - ocena dzień dobry, salon na najwyższym poziomie, bardzo profesjonalne podejście do...
~Łucja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2023

IB - ocena Jak tylko jestem w Trójmieście zaglądam do tego salonu. Pełen profesjonalizm...
~IB
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2023

Sylwia - ocena Salon bardzo ładny , zaproponowane kawa bardzo miłe . Pani Weronika bardzo...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 września 2023

Patrycja J. - ocena Po raz pierwszy w tym salonie przedłużałam włosy i jestem pozytywnie...
~Patrycja J.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2023

Martyna - ocena Bardzo sympatyczna obsługa salonu. Moimi włosami zajęła się Pani Monika,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2023

Marlena - opinia Usługa na najwyższym poziomie, personal salonu przemiły. Jestem bardzo...
~Marlena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2023

Monia G. - opinia Rewelacja! Serdecznie polecam p.Monikę specjalistkę od oszałamiających...
~Monia G.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 czerwca 2023

Justyna - opinia Miałam ogromną przyjemność skorzystać z usług tego salonu. Od samego wejścia...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

Roksana - opinia Polecam serdecznie Hair Space . Ponownie wyszłam zachwycona koloryzacją spod...
~Roksana
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Aneta - opinia Cudowny salon! Piękny wystrój, nowoczesne wyposażenie a do tego przemiła...
~Aneta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Klaudia - opinia Trafiłam do Hair Space przypadkowo i jestem po prostu zachwycona!!! Obsługa i...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2023

Marlena - opinia Fajny salon w Gdyni . Tyle razy byłam w Galerii Batory i dopiero teraz...
~Marlena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2022

Katarzyna - opinia Bardzo dziękuję Pani Monice za metamorfozę moich wlosòw ! Nigdy nie miałam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2022

Kasia - opinia Pięknie wykonana koloryzacja, przepiękny blond, obsługa bardzo miła i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry