Widok

HARD-ZONE (Hard-Core,Nu-Metal,Metal,Rock,Grunge itp.)

Towarzyskie Wrzeszcz Górny Temat dostępny też na forum:
KAZDY PIATEK MIESIACA!! Klub "ORBITAL" ul.Leczkowa 18 Gd-Wrzeszcz

Start 20:00 (klub otwarty od 18)

Do godziny 22 wszyscy maja wstep darmowy!!!Po 22 tylko studenci nie placa za wjazd!!

Klub studencki "ORBITAL" serdecznie zaprasza na cykliczną imprezę z serii HARDZONE. Spodziewać się można dużej dawki cieżkiego brzmienia przemieszanej z melodyjnymi akcentami;)

A grane kapele to m.in.:slipkont, machine head, hatebreed, korn, godsmack illusion, mudvayne, pantera, poison the well, fear factory, sweetnoise, slayer, sepultura, soulfly, staticX, system of a down, killswitch engage, ill nino, acid drinkers, coal chamber, marilyn, biohazard, deftones, drawning pool, messhuggah
oraz troche lżej:
tool, nin, alice in chains, guano apes, bush, disturbed, linkin park,limp bizkit, rage against the machine, a perect circle, incubus, audioslave, green day, blur, papa roach, clawfinger,the smashing pumpkins, chevelle,anouk i wielu, wielu innych znanych lub mniej znanych wykonawców!

Zaprasza dj Duff

www.sainc.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mi do spisu brakuje zdecydowanie przynajmiej Britney Spears ;d to jest dopiero muza..ale trzeba być koneserem..tak ciężkiej muzyki aby to słuchac..nie kazdy jest w stanie docenic fenomen tej muzyki ;]

-=JuStine=-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eeee... bez DM nie ma dobrej muzy...

**********************


Mądrość jest szeptem samotnika z samym sobą pośród gwarnego targowiska.
F.Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żeby spis był ładny dla mnie to ja porposzę Painkiller, Doom3, Quake4, F.E.A.R, PREY... to chyba nie szkodzi, że to z innej bajki ? ;))))

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ladny spis ale brak mi tu kilku interesujacych pozycji, np deathstar
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0