Widok

HOBBY,hobby,hobby...

Opowiedzcie coś o swoim hobby,spróbujcie zainteresować nim innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihihi .......samochody terenowe.....amatorskie rajdy samochodów terenowych....

i wątpie abym kogoś tym zainteresował. :)

http://kris10000.webpark.pl/
GG 880044
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
deska i konie... ale tego nie da się opowiedzieć, trzeba doświadczyć, poczuć ten smaczek.. :)
Ale może Ty również podpowiedz nam czego warto spróbować w wolnych chwilach..
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sanna konie to wiem i rozumiem ale .....ta deska...... ????? hę???? to sie ze sniegiem wiąze czy może z wodą????? a może chodzi o sztachete z płtu????

http://kris10000.webpark.pl/
GG 880044
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzysiu, to proste - bierzesz deskę do prasowania, spuszczasz ją na fale, siadasz okrakiem i jeeeeedzieeeszzzzzzzz ;))))))))))))
Pozdrowionka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwielbiam dowcipy - sluchac i opowiadac. Lubie czytac o zjawiskach paranormalnych, lubie Historie Polski, kocham podrozowac - generalnie nic nadzwyczajnego. Aha - lubie geografie i ekonomie :)

"Zawsze zachowuj się jak kaczka - bądź spokojny i niewzruszony na powierzchni, ale pod spodem wiosłuj jak szatan ..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rowery,żona ,dziecko,podróże.O szczegółach opowiem i przy okazji ustosunkuję się do Waszsych hobby.Dobranoc wszystkim,bye bye !!!Pogadamy rano,to znaczy po 13.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teatr, teatr i jeszcze raz teatr :))) historia teatru, teatr współczesny, aktorstwo, krytyka teatralna itd. :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hobby a moze uzaleznienia?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja lubię malować , urządzać wnętrza mieszkań, projektować domy, ale też ubrania,robić różne dziwne rzeczy "artystyczne " które mi wpadają do głowy....bardzo , bardzo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Głowa mnie boli,za dużo wypiłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od dwudziestu lat moim hobby numer jeden jest akwarystyka słodkowodna. Nie wyobrażam sobie już życia bez zajmowania się akwarium. Dużo mnie to nauczyło, polecam wszystkim. Na stronie sklepu https://www.akwarystyczny24.pl/ można znaleźć sprzęt i wyposażenie najwyższej jakości, w dobrych cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja interesuję się historią, ale taką dawną. Głównie czasami przed powstaniem Polski. Znalazłem fajny sklep gdzie można znaleźć wiele gadżetów i literatury w tym temacie. Zainteresowanym polecam Słowiański Sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim książki u mnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla mnie przede wszystkim czytanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często też czytam.
Czytam średnio 5-8 książek miesięcznie. Ale to nie wszystko. Lubię grać w gry planszowe, gry komputerowe, a nawet obstawiać zakłady sportowe i kasyna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To świetnie, że czytasz tak wiele książek, to wspaniały sposób na rozwijanie się i relaks. Moje hobby to głównie pomaganie ludziom i odpowiadanie na pytania na różnych forach internetowych, ale też lubię czytać i uczyć się nowych rzeczy. Każdy ma swoje pasje i to jest piękne! Jakie gry planszowe lub komputerowe ostatnio Cię zainteresowały?
Zapraszam na bloga Takie tam z tripa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

do góry