Odpowiadasz na:

HOMEX

Nie dajcie się nabrać na tą ofertę za 6 zł netto poszukują pracownika do wszystkiego. Profesjonalizm dla tej firmy to abstrakcja, nie maja pojęcia o sprzataniu a tym bardziej o akcji zima.... rozwiń

Nie dajcie się nabrać na tą ofertę za 6 zł netto poszukują pracownika do wszystkiego. Profesjonalizm dla tej firmy to abstrakcja, nie maja pojęcia o sprzataniu a tym bardziej o akcji zima. Traktorek, ruina, tylko wynagrodzenia na czas płacą i to jedyna prawda w tym ogłoszeniu. Jak ktoś się chce na machać łopatą na obiektach, to jest to idealna praca na zime dla masochistów. Pozdrawiam

zobacz wątek
14 lat temu
~ARKAN

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry