Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daria - ocena nowy temat Pierwszy raz skorzystałam z uslug salonu Hair Space Institute i jestem pod...
~Daria
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 kwietnia 2024

Julia - ocena nowy temat Salon sam w sobie zachwyca, czysto i pięknie w środku, obsługa przemiła i...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Tomasz Bigus - ocena Świetna obsługa, pani Karolina przemiła i mega profesjonalna, jestem mega...
~Tomasz Bigus
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 marca 2024

Asia - ocena Z całego serducha polecam Dorotkę - koloryzacja, strzyzenie, pielęgnacja,...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 lutego 2024

Katarzyna Lorenc - ocena Exkluzywny, profesjonalny salon fryzjerski z przemiłą i bardzo fachową...
~Katarzyna Lorenc
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

Aneta D. - ocena Dla mnie na pewno najlepszy salon w 3city. Wspaniała atmosfera i pełny...
~Aneta D.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2024

Elżbieta - ocena Profesjonalnie wykonane ombre jestem bardzo zadowolona z efektu. Miła...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

Lena - ocena Jestem niezmiernie zadowolona z wizyty, moje włosy wyglądają cudnie! a czas...
~Lena
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Basia - ocena Gorąco polecam, najlepszy salon, w którym byłam w ciągu ostatnich kilku lat,...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Sylwia - ocena To była moja kolejna wizyta w tym salone i kolejny raz jestem bardzo...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Julia - ocena Serdecznie polecam ten salon , jestem w 100% zadowolona z blondu uzyskanego...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Małgorzata - ocena Bardzo polecam salon Hair Space, byłam pierwszy raz w sobotę i jestem pod...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

Paulina - ocena Miły obsługa. Panie bardzo wesołe,uśmiechnięte. Napewno wrócę ;)
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Małgosia - ocena Gorąco polecam!! :)
~Małgosia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Anetta D. - ocena Zdecydowanie polecam! Pani Monika perfekcyjnie wycieniowała moje niesforne...
~Anetta D.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 26 grudnia 2023

Ania - ocena Bardzo polecam , super przedłużanie włosów już 3 wykonane przez panią Dorote...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Zuzanna - ocena Jestem mega zadowolona z końcowego efektu. To nie był pierwszy raz jak...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

Rozalia - ocena Serdecznie polecam salon! Przemiła atmosfera, uśmiechnięte Panie od samego...
~Rozalia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Dominika - ocena Najlepszy salon fryzjerski, w którym byłam! Nie wiedziałam jaki chce kolor, a...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 października 2023

Elwira - ocena Polecam. Obsługa salonu na bardzo wysokim poziomie, jestem zadowolona z...
~Elwira
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry